• belediye akp'de olunca chp'li olduğun için işe giremiyorsun. chp'de olsa chp'li olduğun için işe girmen etik değil.

sonuç olarak, belediyede işe girebilmek için cehapeli olmaman gerek ya da cehapeli'lerin belediyelerde çalışmaması gerekiyor.

öte yandan, kariyer danışmanının kendi kariyerini dikemediği bir durumla karşı karşıyayız sanırım. hoş bir durum değil. ben onun yerinde olsaydım ve ne olur gel belediyemize çalış deselerdi, sırf hakkımda söylenecekleri düşünüp kabul etmezdim. net bir çıkar çatışması var, ama işte burası türkiye.

edit: askerde tanıdığım yavşak bir çocuk vardı. seçim günü "ekrem kazansın, işim hazır." deyince, uzaklara bakıp bir sigara yakmıştım avluda. oç değilsen kazanmanın imkansız olduğu bir ülke burası. böyle kabul edip, böyle yaşamak lazım. aksi halde lustral dayıyorlar.
  • biz size böyle saçmalıkları önleyin hakedenleri işe alın diye oy verdik. bu rezalet nedir hiç mi utanmadınız?

moda tasarımı bölümünden mezun olan birinin kariyer danışmanlığında ne işi olabilir? iibf bölümlerinden,iletişim bölümlerinden mezun binlerce işsiz genç var istanbul’da. sayın başkan ekibinizin sözlüğü takip ettiğini çok iyi biliyorum lütfen bu rezaleti temizleyin.

edit: 4100 tl maaşla başlatılmış işe. bu arada şunu söyleyeyim. 4 maaş alan kişilere,güreşçi banka yk üyesine,elif can yetim’e vb gibi birçok şeye ses çıkarmayan kitle lütfen burada adaletten bahsetmesinler. önce kendi kapınızın önünü süpürün bir.
  • hesabını kapattığı için göremeyebilirsiniz, o yüzden bu kız hakkında kısa bir bilgilendirme yapayım:

sosyal medya yasası'nın tartışıldığı dönemde "noluyo ya takip etmiyorum gündemi epeydir" diye tweet atmıştı, kendisinin sabitlediği tweet'inde "bu düzeni bozacağız elbet" diye not düştüğü, kürsüde konuşma yaparken çekildiği fotoğrafı vardı.. shsjsj

dert etme sen canım aşkoluğa devam. zaten işin de hazır, koltuğun da. muhtemelen bozduğunu düşünüyorsundur düzeni :)
  • elif can yetimin laciverdi.
  • akp gidince hukukun bağımsız olacağını, atamaların bağımsız olacağını, liyakata önem verilecegini düşünen -30 yaşındaki insanlar bu liyakatsizlige iyi baksın.

bu düzen böyledir. gelen her yeri kendi adamıyla doldurur. sağcısı da aynı solcusu da aynı.

önemli olan partiden bağımsız işini yaparken hak yemeyecek birini başa geçirmek mansur yavaş gibi biri mesela.
  • belediyemizin imajı için yapılan bir güzellik...

tebrik ediyorum... türkiye'mizin genelinde olduğu gibi, geldiği yere hak ederek gelmiş :)

ülkenin sağı da solu da torpil ve referans peşinde... ondan sonra hak-hukuk-adalet!
  • ibb şirketi isper aş'de kariyer danışmanı olarak işe başlamış. arel üniversitesi moda tasarımı mezunu. liyakat...
  • öncelikle moda tasarımı okuması sorun değil. isterse büro yönetimi okusun ancak mevzu ortaya çıkınca hesabını kapatıp tüymesi pek çok şeyi açıklıyor. muhtelemen hayatı boyunca hiç zorluk ve baskı görmemiş bir piremses kendisi. elif can yetim ile kıyaslayanları görüyorum ama onun hiç değilse vizyonu vardı ve tepeyi kovalıyordu. bu ibb'de kıytırık bir görev için cümle aleme rezil oldu.
  • allah'ım ne günah işledik de bu karadeniz'liler tarafından yönetiliyoruz
  • özge bacım güldün eğlendin hadi şerefinle istifa et bizi de kendini de rezil etme. millete laf verme siktir git
hesabın var mı? giriş yap