• şu 35. yaşımda aile terbiyesi diye bir şeyin varlığına inanmamı sağlamış kişidir bu. çocuğum olursa tügen ailesinin kapısına bırakıp kaçacam, sonra gidip alırım..
  • takdir ettiğim bir müzisyen ama lütfen livays giyen şebnem ferah ile çalmasın.
    düş sokağı sakinleri ile çalsın. o bitince de bana gelsin ben yeni görevini kendisine bildireceğim..
  • hem ozabilen hem de tügebilen kişi
  • kendisine ve birbirine çok benzeyen iki kızıyla çekilmiş ve facebook'a konmuş bir fotograf altı diyalogu:

-ozan bu ne benzerlik, oğlum ne gen varmış sende de be.
    -"ozan negen" derler bana.

komik şey.
  • şebnem ferah'ın benim adım orman albümündeki istiklal caddesi kadar şarkısında tramvay çalmıştır..
  • 20 mayıs 1976 antalya doğumlu. (adını bağdar koyacaklarmış, son anda vazgeçmişler.)
    annesi ve babası müzik öğretmeni, çocukları hariç tüm yakınlarındakilere faydası dokunmuş bir anne baba bu.
    istiklal ilkokulu, istiklal ortaokulu, çağlayan lisesi mezunu. hepsi antalya'da bu okulların.
    1993'te galatasaray üniversitesi endüstri mühendisliği'ni kazandı. 1997'de bu okulu bırakmaya karar verdi. (okulu bırakmaya karar verdiği an belediye otobüsünde olduğu bir zamana denk gelmiş ve o noktadan arabasıyla her geçişinde yavaşlayıp o kutsal anı anıyor.)
    1998'de, istanbul bilgi üniversitesi müzik bölümü'nü burslu olarak kazandı. sonrasını bilen biliyor zaten.
  • düzelten uyaran sorumlu insan.
    insan gendine entiri girermi.
    girmeli demekki..tügen yapıyosa vardır bi bildiği.biribirini bu gadar özleyip görüşemeyen iki ipne varsa onlarda tügen ve tuncer dir..
  • yüzünde her daim cennetten bir do majör yedili basmak için beş dakikalığına gelmiş melek ifadesi olan güzel insan.
  • baş parmak deformasyonu şikayeti ile doktoruna gitmesine paralel doktorun playstation oynamayı ömür boyu yasaklamasıyla bu dalda türkiyede bir ilke imza atmış, rıdvan dilmen misali kariyerinin zirvesinde bu çok sevdiği oyunu bırakmak zorunda kalmış, kent efsaneleri arasında yerini almış müzisyen şahsiyet.
    ancak çıkmadık candan umut kesilmez misali bizler de onu tekrara sahalara döndürebilmek için seferberlik ilan ettik. kendisine özel, keyboard şeklinde game pad yapmak için ülkenin tüm bilim adamları çalışmalar yapmaya başladı. eski günlerine döner mi bilinmez ancak sahalara dönmesi bile tribünlerin dolup taşması için yeterli olacaktır.
  • o ki uzaklardan gelmiştir
    ziyareti ise sebeplidir
    alametler belirmiştir
    nedamet getirme vaktidir

ta uzaklardan gelmiştir
    üfleme vaktidir
    gönül gözünüz açılmadıysa hala
    ela gözlere bakamadığımızdandır
    nefasete erme vaktidir.
hesabın var mı? giriş yap