• ottimo italyancada "en iyi" demektir.
  • italyanca çok iyi anlamında kullanılan kelimedir.
  • ezme nin muesseseden ikram edildigi, beyti veya kebab yenilebilecek bir mekan halini alan kafe(?).
  • bilinmeyen bir sebepten dolayı yaklaşık 2 yıldır kapalıdır. mekanın tabelası da öylece durmaktadır tunalı gibi yerde.
  • ayrıca çilekli hotchocalate i inanılmaz güzel yapan cafe ...
  • tunalidan gecen insanlarin ayaklarini gormek isteyenler icin ideal mekan.
  • ankara'da bir istanbullu olarak ilk kez gittiğim ve müşteri profilini, özellikle garsonlarının kibarlığını çok beğendiğim, ancak nargilesi pek iyi olmayan gene de gidip görülesi vakit geçirilesi mekan.
  • öglenleri tabldot hizmeti de veren tuhaf bir cafe. tunali hilmi caddesi üzerinde olmasaydi coktan topu atmisti. bir de hint bülbülü alip, zavalli hayvanlari hoparlörün yanina koymuslar.
  • gencligimin ankara'sinin onemli mekanlarindandi. pek bi havali sanardik kendimizi oraya giderken. illa"chicken steak sandivic" yenirdi. evet bi de boyle ingilizce yazilirdi menude. sonra zamanla el mi degistirdi bilmem siz genclerden ve umursamaz tavirlanizdan nefret ediyoruz seklinde bi cafeye donuserek bi nevi kebapci oldu. sonra da kapanmis.
  • aman allahim, acilali 1 yil olmus, ben ise daha gecen hafta gittim ilk, dedirten bi yer. ankara'nin her bi yeri cafe oldu. bunun da digerlerinden pek bi farki yok. plastik agizliklarla icilen nargileden hayir mi gelirmis. nargile genclik parkinda icilir bi kerre. prototip kafelerden bir digeri velhasil bu kafe. kisiliksiz. hah evet, kisiliksiz iyi oturdu. bu arada garsonuna sastim, karavan cafe'deydi. orasi kapaninca buraya gecti demek ki. (kendi kendime mi konusuyorum ben, allah alaah, sozlugun ettigine bak!)
hesabın var mı? giriş yap