• ölümü bile reyting uğruna magazin malzemesi yapmaktır.
  • istanbul'da yaşayıp olimpiyatı hakettiğini iddia etmektir.

olm git sokoğa çık bakayım.
  • 2 metrelik siyah peruk alıp, beyaz bir elbise giyip ev arkadaşını sabah dörtte uyandırmaktır
  • bir mağazada çalışan işitme ve konuşma engelli personel işini yaparken ona seslenen, haliyle duymayan personele sesini yükselterek defalarca bağıran, sonunda da "sağır mısın be adam?" diye ortalığı ayağa kaldıran insan kılıklının yaptığı. evet o personel sağır ve seni duyamıyor da sen nasıl bir embesilsin ki dakikalarca bunu anlamıyorsun? ortalığı neden ayağa kaldırıyorsun? gelen personele neden "arkadaşımız engelli." açıklamasını yaptırıyorsun? ne hakla o çocuğun moralini sikip atıyorsun? fakat kendisinden beklediğim "arkadaşınızın kıyafetinde neden engelli ibaresi yok?" adımını atmadığı için ultra o.ç. olmadığını tesçilledim. en azından engellilerin damgalanması gerekdiğini düşünmüyor.

her şey bi tarafa o arkadaşımız engelli olmayabilirdi de. kafası dalgın olabilirdi. bin tane sorunu olabilirdi. nasıl bir egon var ki herkesi kendine her saniye hizmet etmeye hazır görüyorsun?

ya ben lan neyse bir şey demiyorum.
  • akşam saat 11 civarları arkadaşlarla köpekleri gezdirmek, topla falan oynatmak için dışarı çıkılır. hayvanlar mutluluktan ölmek üzere pıtı pıtı koşar adımlarla takip ediyorlar. parkın girişinde tam anlamıyla bi orospu çocuğuna rastlanır ve olaylar gelişir. bu ibnenin evladı muhtemelen hırçın yetiştirdiği rotweiller köpeğiyle sizinkilerin havlaştığını görünce biraz eğlenmek için (!) arkadan köpeğiyle takip etmeye başlar. sırf huzursuzluk çıkmasın diye parkta ormanlık tarafa doğru sapmanıza rağmen köpeğinin tasmasını açıp üstümüze salar ve "dikkat edin geliyo" uyarısıyla arkanıza dönmenizle beraber koşarak size doğru gelen sinirli bi rotweiller'la göz göze gelirsiniz. elimizde bir adet beagle, bir adet dünya tatlısı terrier'le kalakalırız. önce beagle'a dalar araya giren arkadaş 20 kiloluk beagle'ı kucakladığı gibi ağlayarak kaçmaya çalışır. hemen arkasından elimde bulunan terrier'e dalar ve boynuna geçirdiği dişlerini malesef arkadaşlardan birinin tekme atması sonucu poposuna yönlendirir. çığlıklarımız bi yandan köpeklerin dalaşma sesleri bi yandan bütün bu katliam yaşanırken durduğu yerden izler bu orospu çocuğu. geçirdiğim şokla düşünmeden aralarına girip terrier'i kucaklamam akabininde bana saldıracak olmasından deli gibi korkmam ve beyinsiz herifin nihayet gelip köpeğini çekmesi sonucu hiç hesapta olmayan bok gibi bir gece geçirmemiz... bütün bunları ancak bir orospu çocuğu yaşatabilir size. benim için orospu çocukluğunun tanımı budur.
  • odtü öğrencilerinin cemaate karşı yapmış oldukları eylemi , kıçından anlayıp olayı türbana yönlendirmek başka bişey değil..
  • önce "en hızlı bu, üstelik limitsiz" diyerek internet abonesi yaptıktan sonra "adil kullanım" diyerek bağlantı hızınızı düşüren servis sağlayıcılarının yaptığı.
  • ankara'nın kuru ayazında paket lastiği ile arkadaşın vücuduna, özellikle kulağına, vurmak.
  • ... çocuktan bağımsız olarak gelişmesine rağmen çocuğun içine düştüğü durum
hesabın var mı? giriş yap