• çalıya sıçarken makyaj yapılan adamın ağlayarak sıçması...

haykırarak güldüm.

şahane film. ilk yarım saati izleyip bu ne lan diyebilirsiniz. kapatmayın devam edin.
  • debe’ye giren bir entry vasıtasıyla bugün izlediğim film. çok beğendim ve eğlendim. bu boktan günlerde neşemi yerine getirdi.
  • tek kelimeyle muhteşem film. ikinci yarısında gülmekten hıçkırık tuttu.. "pom"
  • ishal olan adamın çekimi yarıda bırakıp dışarı çıkmaya çalıştığı sahnede hiç abartmıyorum 5 dakika boyunca aralıksız güldüm. ayrıca ilk 30 dakikasını dikkatli bir şekilde izlerseniz filmden çok daha fazla zevk alırsınız. ilk yarım saatlik full sekans sahnede de çok emek var hatasız kurtarmışlar. son olarak bayıldım bu filme. hayatımda izlediğim en güzel komedi filmlerinden birisiydi ilk üçe girdi bile. izleyin izlettirin, iyi seyirler.
  • "pazardan aldım bir tane eve geldim bin tane" filmidir. japon sinemasına hakim biri değilim ama onlar için de farklı bir yapımdır diye düşünüyorum. rec'i çok severim, çekim tekniği olarak oradan bağladı beni. filmlerin hepsi birbirinden güzel olmuş. başlığı nasıl açılmamış, şaşkınlık içindeyim.

filmin başında direkt yeni bir shaun of the dead mi geliyor diye düşündüm, sonra işler iyice çığırından çıktı. eğlendim.
  • oldum olasi benim neyi neden yaptigimi, neyi neden begendigimi benden iyi bilen(!) insanlar beni cok eglendirmistir.

bu film ozelinde de durum degismedi. filmi seyrettim bitti ama bu vesileyle beni eglendirmeye devam ediyor, sagolsun.
  • ilk yarım saati izlerken, "ne bakışıyorlar ööyle, yok artık bu kadarı da olmaz" diye hayıflanırken, sonra yaydan fırlayan ok gibi açılan, "haaaaa, hahaha hasktr" diye jetonu düşüren bir filmdir.
  • zeka ürünü harikulade bir film. filmin isminin hakkını vermişler, haliyle ilk 37 dakikası tek seferde çekilmiş. bende nefis bir tat bıraktığı için mutlaka izleyin diyorum efendim.
  • son yılların en underrated filmlerinden biri. hakkında bu kadar az entry olması da bunu destekliyor.
hesabın var mı? giriş yap