• boş yere linç edilen teknik direktör.

zira ilgili videoyu izledim, hoca hiçbir şey dememiş. oynanan maçı detaylı anlattıktan sonra kısacık da bir sonraki maça değinmiş. ne yani, sırf maç bjk ile diye adam söylemini mi değiştirsin, böyle saçmalık olur mu?
    ayrıca, bir de bjk'yi övmüş, bütün konuşması boyunca da çok kibar bir dil kullanmış.

bu ülken insanının, her konuda algıcılık yapmaya çalışması ve sürekli hamaset edebiyatı parçalaması cidden mide bulandırıyor.
    belli ki sergen yalçın da bu yoldan ilerliyor. yolu açık olsun!
  • utanmadan beşiktaş maçından sonra hakem bize çok sarı verdi taraflıydı demiş.

ilk sarıyı 62 de ikinciyi 82 de görmüşler.

beyni bu kadar. beyin yok.
  • her seferinde besiktas'a bilenen fakat her seferinde eline alip giden hoca bozuntusu.
  • taraftara çok teşekkür ediyorum, bugün harikaydılar dedi.
    oğuzhan akgün küfür etmiş herkes ondan galeyana geldi dedi.
    biz şimdi çok ceza alırsak yazık değil mi dedi.
    beşiktaş lehine verilen fauller bize verilmiyor dedi, en çok buna güldüm.
    üstüne bir de, bu taraftar futbolu çok iyi bilen bir taraftar, e tabi onlar bu yanlı tutumu görünce gerildiler dedi.

7-0 yetmemiş kendisine, nedense beşiktaş ile hocalığa başladığından bu yana bir alıp veremediği var. bursalı olmasından mı sebep acaba(!)
  • mac sonu cikti "hakem tarafli yonetti. besiktasli oguzhan akgun bizi tahrik etti, bak simdi ceza alacagiz, bize yazik degil mi?" diyor. utanmaz adam, sahaya giren terorist hakkinda tek kelime etmedi.
  • senin yapacağın algıyı seveyim ben. oğuzhan akgün bizim yedek kulübesinin önünden geçerken küfretti falan diye ağlıyor. maç bitmeden senin ekibinden birisi beşiktaş yedek kulübesine saldırdı. maç bitiminde sahaya giren taraftarın cenk ve salih'e tekme attı. çıkmışsın taraftarını yağlıyorsun. gerçi birbirinize müstehaksınız. tencere kapak ilişkisi içindesiniz. türk sporundan silinip gideceğin günü iple çekeceğim.
  • süper lig'de bu sezon ilk kez görev alan ve hatayspor'da gösterdiği performansla dikkat çeken ömer erdoğan, almanya'da sport1'e konuştu.

''dünyanın en iyi teknik direktörleri arasında yer alan klopp ve tuchel'in yanında çalışma fırsatım oldu. bu iki teknik direktör, avrupa'da ilk 5 içindedir. ikisinden de çok önemli şeyler öğrendim. benim için büyük bir artıydı. klopp'un oyuncularıyla olan iletişimi olağanüstüydü, beni çok etkilemişti. benim rol modelim olmuştu. tuchel ise mükemmeli arayan bir hoca, onun hakkında kötü hiçbir şey söyleyemem. aynı şekilde roger schmidt ve lucien favre ile de çalıştım. schmidt, sürekli ön planda baskı yaptırıyordu. favre'nin ise antrenmanlardaki disiplinini tecrübe edindim. bu iki teknik adamdan da çok şey öğrendim.'' demiş.
  • sergen hocanin yasattigi aciyi cikartamamis kisi.

tabi super lig tarihinin en buyuk ayarini yedikten sonra ustune gidip 7 gol yemek herkese nasip olmaz, kudurmasi normal, anlayisla karsilamak lazim.
  • kuyrun acın dinmemiş belli… hak yeme, hukuksuzluk, yalan dolan hepsi sende… sen türk futbolunun yüz karasısın, sen fitnesin, fesatsın, anlayacağın sen bir b*k değilsin, kuyruk acını yaşamaya devam et. umarım seni kovmazlar da vodafone park'da maç sonu futbol topunu eline veririz, gider kumda oynarsın.
  • beşiktaş senin gibi adama etek de giydirir,çokta koca bulur.
hesabın var mı? giriş yap