• tam bir trabzonspor transferi. boyle dogu avrupa, rusya, ukrayna'dan isimsiz oyunculari genelde trabzon alirdi. dusunun ki fenerbahcenin transfer ettigi oyuncuyla ilgili eksisozlukte tek bir entry yok.
  • dunyanin en sacma diyalogunun yasanmasina sebep olmustur.

https://pbs.twimg.com/media/c1ahxkvxgaaw-dt.jpg
  • sağa çeker vurur, sola çeker vurur. süratlidir de. ayrıca bir çok maçta sağ bek oynadığı da olmuştur. kısaca mehmet topuz.
  • fenerbahce'nin transfer konusundaki vizyonsuzlugunun bir diger kaniti.

avrupada hangi rakiple oynasak ordan bir oyuncu begenip aliyoruz. vizyon?

zamaninda bsc young boysla oynayip ordan henri bienvenu diye bir yeteneksizi almistik.

koskoca fener'in scout ekibi falan yok mu aq karsimiza cikan oyunculari 'al bunu al' diyip mac sonu soyunma odasina inip mi bagliyorlar anlamiyorum.

milos krasic, roman neustadter, maldonado gibi yarak kurek transferler yapmayi birakin artik o kadar paramiz var gidin bir iki genc menc kesfedin cok mu zor.
  • dostoyevski'nin yeni romanı.
  • hayırlı olsun diyelim.

oscar, sosa, depay, ben arfa derken, karavaev geldi. eskiden olsa bu iş yaş derdim. ama advocaat'ın futbol aklına güveniyorum. vardır bir bildiği.
  • birader noldu bu adam?

eminönü kafelerinde garsonluk mu yapıyor? niye oynamayan adama para veriyoruz olum biz vizyonunuzu sikeyim sizin.
  • mr.hardcore depresif volkan şen'den sonra ilaç gibi gelen çocuk. en azından gözlerinin içi gülüyor. nerede olduğunun da farkında.
  • eşekçilerin yine başlığına damladığı genç futbolcu. hala kalas kafası almayan adamlar var. bonservisi ödenerek satın alınmadı. adam kiralık. tekrar ediyorum kiralık. ne ilk onbirin değişilmez futbolcusu olması için kiralandı. ne de 10 numara pozisyonu oynaması için. herif kanatta oynuyor ve tekrar ediyorum 10 numara pozisyonu için alınmadı. kendisi kanatlar için standart bir rotasyon oyuncusu. eğer ben arfa gelseydi winger değil italyanların fantasisti, ingilizin playmaker dediği hücuma yönelik yaratıcı orta saha olacaktı. yani ben arfa alınmadı da elimize bunu verdiler durumu da yok ortada.

alper, sow, aatıf sözüm ona kanat oynayabilen fakat asıl mevkileri farklı olan oyuncular. advocaat bunu çok iyi gördü ve verimi arttırabilmek için alternatifler üretmeye başladı. tıpkı lens gibi mevkisinde oynayabilecek alternatifler gerekiyordu. parayı basıp alamadığımız için hızlıca kiralık yöntemi kullanıldı. bir türlü verim alınamayan volkan şen ve lens dışında gerçek kanat oyuncumuz yok. stoch demeyin rica ediyorum. adamın bir eksiği var ki bunca teknik direktör arasından bunu ilk 11'e gözü kapalı yazan bir kişi bile olmadı. bunda da ozan tufan gibi bizim anlayamadığımız bir şey var. rezil futboluna rağmen milli takımın ve fenerbahçe gibi bir takımın vazgeçilmezi olabilmeyi ozan nasıl başarıyorsa stoch da bütün yeteneğine rağmen tam tersi şekilde bir türlü beceremiyor.

karavaev'in piyasası da lens'in beşte biri. transfermarkt'a göre 2.5 milyon euro değeri var. beğenilmezse sene sonunda köyüne geri gönderilecek. verilen üç kuruş maaş ile takımın kaybettiği bir şey yok. şu an takımda yer bulabilmesi kendisi ve bizim adımıza büyük şans. volkan kabızı sakat, sow yok, aatıf yönetimle sorunlu iken iyi bir alternatif oldu. şu volkan'a gösterdiğiniz sabırın onda birini gösterseniz anlayacaksınız değerini. volkan şen bu sene lig, uefa, kupa derken 18 maça çıkmış. bütün yaptığı 3 adet asist ki bunun birisinin sow'a yazılması lazım. şu çocuk takıma geleli bir ay oldu şimdiden 1 gol 2 asist katkısı var.

maç içinde verdiği paslar, açtığı ortalar, takıma uyumu, pozisyon alışı gayet iyi. en azından kafasını kaldırarak oynuyor ve bencil değil. beğenilmezse sene sonu postalanabilecek kiralık bir rotasyon oyuncusu için fazla bile. beklentilerinizi yükseltmeyin ve sapla samanı ayırt etmeyi öğrenin sevgili renkdaşlar. besçasnik bir forvet olarak gelmiş, şanssızlığının kurbanı olmuştu. sene boyunca yarısı sonradan girdiği toplam 12 maç oynamış 1 gol atmış ve gönderilmişti. halbu ki bir kaç sene evvel rekoru kırılana dek rus milli takımın en golcü futbolcusuydu. karavaev için ne gibi beklentileriniz var bilmiyorum fakat kendisi elli kere tekrar ettiğim gibi kiralık bir rotasyon oyuncusudur. bunu aklınızdan çıkarmayın.
hesabın var mı? giriş yap