• ulan ne zamandır diyordum ki saygılı ol, cahildir bilemez, edemez, laf söyleme şu insanlara. sonra mağdur oluyorlar durduk yere badem gözlerini yediklerim. ama bak buraya kadar geldi. gerizekalısınız işte. mal oğlu malsınız. oha ateist miymiş. ebenin amı be. lafa bak. aptalın evladı. aynı paylaşımları facebook'ta arkadaş listemin arasından yapanları da tak tak sildim geçtim. yemişim düşüncelere saygıyı bilmem neyi. duymuyorum kardeşim ben böyle insafsızların düşüncelerine saygı falan. ne düşüncesi? ne? düşünce beyinden çıkar. gübre var ama kafatasının içinde. siktirin gidin bir köşede mağdur olun şimdi. ayrımcılıksa aynen öyle. dışlamaksa dibine kadar. bu ot kafalardan ne dost olur ne düşman. 19 yaşında gencecik bir insan vefat ediyor, piçlerin ettiği laflara bak. sizin de sizi yetiştiren ananın babanın da allah bin belasını versin.

benim inandığım allah'ın sizin için süper planları var hiç merak etmeyin. ne derler bilirsiniz; allah büyüktür! sizin gibi sözde müslümanlardansa ali gibi onurlu ateistleri alır cennetine eminim. buna adım kadar eminim ben. anlatayım kalbimden geçen olayı: ali gidecek, görecek ki allah varmış. bakacaklar ali'nin günahları neymiş. bakacaklar ali neden ölmüş. soracak allah, ''ali neden inanmadın?''. ali diyecek ki ''senin adınla zulmeden o kadar fazla orospu çocuğu vardı ki, varlığına inanamadım.'' ve eminim ali'nin mekanı cennettir. ali öldürüldü. el birliğiyle, adice öldürüldü. yaşayamadı buralarda doya doya. izin vermediniz sözde müslümanlar! siz göremeyeceksiniz, yüzde doksan ben de göremeyeceğim ama benim allah'a olan inancım kadar inancım var ki o cennetin yarısından çoğu dünya hayatını onurlu, hak yemeden yaşayan ateistlerden oluşacak. siz de oha ateist miymiş bilmem ne miymiş diye ötün hala. yok arkasından fatiha okumazmış da vay dilediği rahmeti geri almış da. siktir git senin okuyacağın fatiha'ya kalmadı bu insan. biz dua ederiz ateistmiş değilmiş ayırt etmeden. allah'ın yarattığı ve hakkı yenen bir candır ali. o kadar.

siz nasıl insansınız be! siz nasıl yaratıklarsınız ki vefat edenin önce müslüman olup olmadığına bakabiliyorsunuz! allah size bile evlat acısı yaşatmasın lan şerefsizler. orada bir eve ateş düşmüş, orada daha hayatının baharında bir insan vefat etmiş... insan ölmüş! insan ölmüş! insan diyorum! ölmüş! beyinsiz!
  • rahmetli ali ismail korkmaz için kurulan adi, acınası cümle. şu saatte küfür ettirdiler ya bana...

öbürü de su testisi demiş, allah belanızı versin.

http://i.imgur.com/a31epqh.jpg

ekleme: neyse insanlık bizde kalsın, sansürledim.
    mekanları haviye olsun.
  • kim?

çocuk yaşında kızlara tecavüz eden jandarmalar filan mı?
    pozantı ceza evinde erkek çocuklara tecavüz edenler mi?
    içinde haram maddeler var diye aşı yaptırmayacağım, ilaç almayacağım diyenler mi?
    israil'den silah satın alanlar mı?
    o silahlarla başka bir müslümanın bedenine haram mermi dizenler mi?
    çok şerefli polisleri oğluna ceza kesti diye sıraya dizdirenler mi?
    elinde pala ile önüne geleni tekmeleyenler mi?
    benzine habire zam gelirken yüzbinlerce, milyonlarca tl vergi borçları silinenler mi?
    yeter ki dindar başbakanımız olsun, o vergi borçlarını biz daha fazla vergi vererek öderiz diyenler mi?

hangi şerefsiz, haysiyetsiz, hangi orospu çocuğu lan bu ateist olan? bunlar mı? hesleri kurup doğanın anasını belleyenler mi ateist miş? ben ülkemi pazarlamakla mükellefim deyip de ülkeyi faiz lobisinin kucağına oturtanlar mı ateist miş? ülkedeki bütün katiller miymiş ateist?

yok lan yok. elhamdüllillah. onlar müslümanmış. ali var ya, öldü, oymuş ateist olan.
  • "ya bizdensin ya onlardan" zihniyetinin son ürünü. okuduğu rahmeti geri alan mı dersin, hey allah'ım ya. arkadaş adam ateist, müslüman veya pagan... sana ne oluyor amk? arkasından bir fatiha okusan dilin mi aşınır?
  • maalesef aynı havayı solumak zorunda bırakıldığımız insancıklarca verilebilecek tepki. inanç özgürlüğü, hukukun üstünlüğü, demokrasi, adalet gibi kavramlardan dem vurmak şu durumda zaten abes fakat keşke yorum yapmasalar bari.
  • insanın iyi ve kötüyü ayırt edip iyi olanı kabul edip, insani erdemlere göre yaşabileyeceği bir dünya yerine; günah-sevap ilişkisinde vaad edilen bir dünya için yaşamaya yönelik çocukluktan beri beyninin doldurulması sonucu kurabileceği cümle.

kendi doğrularının peşinde koşan bir insanın şiddet ve şiddeti hak ettiğini düşünen sözde sağlık çalışanın ihmali sonucu hayatını kaybetmesinde tepki gösterebildiği tek şey ateist olmasıdır bu insan diye tanımlamak zorunda olduğumun.

olayı görenlerin anlattığından (olayın kahramanları açısından) ve toplumun %99'unun (!) müslüman olduğundan yola çıkarak

döven polis -> müslüman
    döven insanlar -> müslüman
    adli vaka ise hastane polisini haberdar etmesi gerekirken karakola yollamaya çalışan doktor -> müslüman
    ölen insan -> ateist

peki insanlık nerede duruyor?
  • bu mantıga göre ateistlerin hepsi ölmeyi hak ediyor. ne biçim varlıklarsınız siz ya? insan demeye dilim varmadı kusura bakma. bide "katilleri bulunsada ateistligi bizi ilgilendirmez. katillerinin kendi aralarindan oldugu belli olsunda. o bize yeter neyse" demiş. neyse ben çok çirkin şeyler yazacagım, susayım en iyisi.
  • --- spoiler ---

eveettt #aliismailkorkmaz denen kişinin paylaşımlarına bakalım dikkatimizi neler çekecek acaba?

--- spoiler ---

amın evlatları bir de maden bulmuşlar gibi seviniyorlar, hangi orospu dölleridir bilemem, yaşları muhtemelen 15 bile değildir ama sinirleniyor işte insan.
    ateist olmak ülkede haksız bir ölümü ve cinayeti meşru kılıyor demek ki, bunu öğrendik anası orospulardan.

ha paylaşımlarına baktığımızda ne görüyoruz sorusuna gelince, ananızın amını görüyoruz.

ananızın o şeftali tüylü amını.

oldu mu canlarım?
  • ölünün arkasından çirkefleşen müslümanlar kendisini ne yazıkki haklı çıkarmıştır. gerçekten dediği kadar korkulacak yaratıklarsınız!
  • dedikodu yaparken sesini ayarlayamayan birinin ağzından duyduğum cümle.

üstelik banaymış. sebep twitterda yazdıklarımmış. hala herkesin aynı olduğunu düşünen o kadar çok insan var ki. şaşırılacak hayret edilecek şey. hepimiz müslümanız hepimiz sizin gibi yaşıyoruz aynı şeylere değer veriyoruz zaten değil mi?
hesabın var mı? giriş yap