• oğuz savaş ezikse, kadıköy'de berabere biten maçtan sonra, meşaleler yanan gs tribünü önüne gidip üçlü çektiren sabri nedir, soruyorum size?
  • her şeyden önce başı sağolsun. geçtim attığı sayıyı, aldığı reboundu, adam annesinin ölümünden hemen sonraki maçta oynadı be. helal olsun. ayakta duramasa salona gelemese hangimiz bir şey diyebilirdik oğuz için?

bu arada annesi üzerinden kendisine sataşan şerefsizleri de gördük. bir de kendi duasına yormuş hıyar ağaları.

(bkz: itin duası kabul olsa)
  • murat kosova maç esnasında kendisi hakkında "oğuz ve bıyıkları kenarda" diyerek yarmıştır. son dönemlerde olumlu işler yapan oyuncu..
  • smaç vurup sevinince hata etmiş, turnike atıp arkasına bakmadan dönmeliydi halbuki.
  • annesi öldü diye sevinen puştları görmemizi sağlan basketbolcu. hem ırkçı hem puşt olmak böyle bir şey demek.

edit: ırkçılığı lefter'e ettiği laftan geliyor.
  • galatasaray taraftarının provoke edilmesi için bu adamın yaptığı smaça ihtiyaç yoktur. galatasaray'ın kendi sahasında fenerbahçe'ye yenilmesi başlı başına provoke sebebidir. oğuz o smaçı yapmayacak olsaydı sahadan yenik ayrılan galatasaray taraftarı maç sonunda sahaya o cisimleri yine de atacaklardı. bundan şüphesi olan?
  • mağlubiyet nedeniyle kafası güzelleşip saldıracak adam arayanların saldırdığı oyuncu. neymiş son anlarda smaç vurmuş. lan denyolar, çok değil, smaçtan önceki son hücumda hiç savunma yokken shipp tamamen show amaçlı smaç vurmadı mı? nerenizle izliyorsunuz maçı? koskoca maçta bula bula bunu mu buldunuz? shipp'in yaptığına hatadır demiyorum çünkü değil. o zaman oğuz'a saldırmak neden?
  • maç çıkışı fotoğraf çektirmek istediğinizde gülümseyerek "tabii ki" diyen, fotoğraf makinesinin ayarı tutmayınca çekimlerin tekrarlanmasını yine gülümseyerek bekleyen ve poz veren, ataşehirdeki salonun tanıtımında başkana "başkanım ben de şurda oturuyorum" diyerek evini gösteren saf, temiz yürekli, doğal insan.
  • o kadar aslanın önünde ne hakla smaç vurur. allahtan eliyle vurdu. (bkz: volkan demirel)
  • bıyıklarıyla obelix'e göz kırpmış oyuncu.
hesabın var mı? giriş yap