• gördüğüm göreceğim en güzel dayak videosu
  • uzak doğu filmlerinde, geçmişinde usta(master falan da diyebiliriz) seviyesine gelip türlü badireler atlattıktan sonra sıradan bir hayatı seçip sessiz sakince yaşayan karakterler gibi bir adama sahne olmuş video.

o filmlerde de son hep böyle olur.
  • on dakika önce dedemin tavsiyesiyle izlediğim, "artistle artışı karıştıran adam" 'dan sonra feci güldüğüm çöpçü. 2015'in en komik videosu.
  • hiç kimse "çocuğa şiddet bıdı bıdı" demesin. kazık kadar olmuş bir "çocuk", belinden kemeri çıkarıp artislik yapmayı akıl edebiliyorsa, karşılığında kafasına süpürge sapı yiyebileceğini de akıl etmeli. sonuç itibarıyla, çöpçünün eline sağlık.
  • (bkz: doctore terk)

alkışlarlayaşıyorum'da regal nickli üye şöyle bir açıklama yapmış olayla alakalı;

yer gölcük / kocaeli
    çöpçü abimizin adı: selçuk
    olay şöle ceyran ediyor selçuk abimiz kekeme.velet kekeme olduğu için taşşak geçiyorlar.bunun üzerine selçuk abi bi çocuğa tokat atıyor.ve çocuklar bunun üzerine camerayı alıyor.ve çekme başlıyor.
    asıl bomba olaydan sonra o sopayı yiyen fırlamanın kafaya 20 dikiş atıyolar.mahkemeye suç duyusunda bulunuyor aile.ve video bugün sosyal medyada patlayınca (alkışlarla yaşıyorum bu akımı başlattı orası ayrı karıştırmayalım ) şikayeti geri alıyolar.şuan nemiş olmuş çöpçü selçuk abi mahallede kral.yengeler evlerine yemeğe davet etmiş.el üstünde tutuluyor.
    kısaca sen çok yaşa selçuk abi.adamın 1000. kuvvetisin.sopanın gücü adına larımı verin alkışlarlayaşatın beni....
  • adam öyle bir tonlamayla git diyor ki, izlerken benım bıle gıdesım geldı...
  • dayının ellerindekini atıp süpürgeyi ters çevirip ergenin kafaya geçirmesi lightsaber'ın açılışından daha kısa sürdü. başka bir galakside olsa bence mesleği daha farklı olabilirdi.
  • yok sebebini bilmiyormuşuz da gülmeyelimmiş. internette açıp açıp gülünen birçok videonun arka planını, öncesini ya da olayların oluş sebebini bilmiyoruz. hiçbirine gülmeyelim o zaman. eğlenmek bizim neyimize?

hepsini geçtim, balrog gibi yeri kamçıladıktan sonra dayak yiyip anıra anıra kaçan birine götümle bile gülerim, hiç de düşünmem haklı olup olmadığını.
  • tetris veya televizyon uzaktan kumandasıyla kaydedildiğini düşündüğüm video, pikseller ağlamış...
hesabın var mı? giriş yap