• kendisine bir sorum olacak.
    asansörde tecavüz edilen damacana, gaziosmanpaşa'da tecavüz edilen kedi, halkalı 'da tecavüz edilen köpek, yaşlı moruğun kerkinmeye çalıştığı köpek, yozgat'ta tecavüze uğrayan heykel, ormanda tecavüz edilen ördek... ve daha niceleri...

bunlarda da makyaj var mıydı acaba?

ülkemiz hızla mallaşıyor.
    bildiğin mal bir toplum oluyoruz.
    makyaj yapana tecavüz edilsin öyle mi!
    geberin pislikler.
  • katletmek istediğim insan(!) cümlesi.
  • nasıl bir beyin var anlamadım ki ? nasıl bir düşünce yapısı bu ya
  • yakında birisi "tecavüz bizim geleneklerimizde var" derse şaşırmayın, genele yayılmış, kadınları suçlu gösteren bir hastalık mevcut.
  • olm su kiz bildigin sari mikrofona konusan konyali teyze lan! https://www.youtube.com/watch?v=2-yha37rwpm
  • (bkz: yozgat'ta heykele hallenen adam)
    bak burda makyaja falan bakmamış amcam.
    hatta nefes bile alması önemli değil kendisi için.
    cahil cühela kişi tespitidir.
    kale almaya değmez.memlekette bunlardan çok var.
  • cinsel ilişkinin bir ceza olarak görüldüğü ülkemizde ( ve hatta dünyamızda) insanların böyle düşünmesi çok normal değil mi.
    küfürlerimiz bile "sikerim seni, ananı sikerim vs"
    ilk taşı günahsız olan atsın.
  • damacana
    rulman
    heykel
    ördek
    köpek
    kedi

lan bunlar makyaj mı yapmıştı amk, bütün tecavüzlerin sebebi zihniyetin sadece çüke çalışması olabilir mi acaba. yok etek boyu şöyle olursa erkek hallenir,yok genç kaynana şehveti uyandırır.
    ülkeye bak : dini islam vatandaşı müslüman ama cansız varlıklar ve lüçücük çocuklar tecavüze uğruyor.

çükleri kopasıcalar
  • bu sabah uyanır uyanmaz bu tip zihniyetleri düşündüm ve ilk karşıma çıkan haberlerden biri oldu. nefret ettim insanlıktan. makyaj yaptığı için tecavüzü hak ediyor düşüncesi nasıl zehirli bir düşüncedir.senin böyle düşünmenin cezası ne olabilir acaba.bebek ağladı diye,köpek havladı diye,kedi miyavladı diye...diye diye sikinize bahane bulun bakalım
  • sadece bu cevabı veren kız hakkında bahsedilmiş ama videoda gözüken diğer iki kişi çok çok vahim.

ilk kişi diyor ki, kısasa kısas olsun. onun da ailesine yakınlarına yapılsın. yuh! yuh!

ikincisi zaten başlığın hakkında açıldığı ve kadın olduğunu görünce daha da üzüldüğüm hanım abla.. diyor ki, kadınlar da o kadar açık giyinmesin, o kadar makyaj yapmasın. işte bu zihniyet, çocuk doğuruyor, bunlar çocuk yetiştiriyor. bunlar oğullarına bir başkasına istediği dışında sahip olamayacağını anlatmıyor da, kızına erkek arkadaşı olursa ''namussuz'' olacağını anlatıyor.

son olarak gözükenler ise, nihan doğan denen müsveddenin, aramızdaki örnekleri. o saatte sokakta olmasınmış, kadınlığını bilsinmiş.

üzülerek söylüyorum ki, bu kafaya sahip vicdan yoksunu kişiler az değiller ve aramızdalar. bunlar ne yazık ki bu ülkenin bir özeti. bunlar nasıl yozlaştığımızın, ne kadar ahlaksız olduğumuzun kanıtı.
hesabın var mı? giriş yap