• hakkaniyet noktasında bir şey diyemem ama gazetecilik anlamında çok ince bir çalışmadır. ben bugüne dek herhangi bir haber sitesinde böyle derinlemesine bir çalışma görmedim.

sanki kennedy suikastini çözüyorlar. 17.05.2017 tarihli erdoğan'ın korumalarının abd'de kavgaya karışması olayı için adamlar oturmuş saniye saniye tüm videoları tetkik ederek korumaları tek tek ifşa etmişler.

lan alt tarafı kendi pkk'lı beslemelerinize iki kötek atıldı. ne sorun ettiniz be ya.

bizim haber siteleri de "bakın o siyasetçi kim çıktı" veya "öyle bir laf etti ki" manşetleri atıp tık alma derdinde.

bakın oğlum görün. habercilik nasıl yapılır öğrenin.

link
  • polis'in yabancı bir ülkede göstericileri dövmesini "alt tarafı kendi pkk'lı beslemelerinize iki kötek atıldı" diye küçümseyen medeniyetsiz zihniyetiniz yüzünden tüm dünyada 2. sınıf muamelesi görüyoruz ülkece.
  • türk haberciliğine yeni bir video konsepti kazandırmıştır.
  • biraz alakasız olacak ama korumalar biraz yaşlı değil mi? hani genç dinamik bir kadro fiziksel kondinasyon olarak daha iyi değil midir? konuya yabancı olduğum için soruyorum?
  • amma özenli çalışmışlar. ırak'ta nükleer silah ararken de bu özeni görmek isterdik. amınoğulları. daha temmuz ayında ülkeyi başımıza yıkmaya çalışmalarına rağmen ayaklarına gidiyoruz. buna mecbur olmak ne acı. sikeyim böyle dünya düzenini
  • daha temmuz ayında ülkeyi başımıza yıkmaya çalıştılarsa benim devletimin orada el pençe divan ne işi var demezler mi acaba. ben derim.
  • cumbaba tarafından (bkz: küçük bir tatsızlık)(bkz: çok da şey yapmamak lazım) denerek geçiştirilmeye çalışılacaktır.

ama elin oğlunun adalet mekanizmasına sökmez. muhtemelen afişe edilenler hakkında davalar açılacak ve abd'ye bir daha girmeleri (diplomatik yolla bile olsa) engellenecektir.
  • az bile yapmışlar.
  • neden o kadar terorist orada bağırtılıyor, hangi polis niye müdahale etmiyor onu analiz etseydiniz dangalaklar
hesabın var mı? giriş yap