• kemal kılıçdaroğlu'nun açıklamalarını ve meclis faaliyetlerini yayınlamayan haber grubudur.
  • 31 mayıs itibariyle birkez bile izlemediğim tv gereksizi.
  • yine dengesini yitiren yayin kurulusudur..

hukumete yaranmanin yolunu abuk zubuk olumlu haber yapmakta bulmuslar..
    ornekler bol, her gun genelde ana sayfada en az bir iki tane zorlama ver-coskuyu tadindan haber gormek olasi.. bugun iki tane var.. hemen verelim..

ılki egemen bagis' in yarattigi avrupa birligi ile olusan krizi silmeye calisan, avrupa birligi elimizi guclendirdi temali, fatma sahin'in on plana cikarildigi haber.. erdogan soyle yaparsa nobel adayi olabilir vs vs ifadelerinin haberin icinde zorla oturtuldugu cok asikar.. olsun mesaji vermek lazim her sekilde..

[http://www.ntvmsnbc.com/id/25451237 http://www.ntvmsnbc.com/id/25451237]

ıkinci haber ekonomiden.. bu habere yazan arkadasa tebrikler, su durumda bile pozitif bir ekonomi haberi yazabilmek maharet ister.. borsadaki dususu bile defans yapan az yara aldi gibi olumlu bir tandansta veriyorlar.. tamam tabii ki borsanin dusmesini kimse istemez ama bu da cok ismarlama haber olmus..

[http://www.ntvmsnbc.com/id/25451200 http://www.ntvmsnbc.com/id/25451200]

ornek bol, ama gecen haftada olaylarin tum hengamesi surerken 10 yil sonra turkiye'nin ortadogu'nun tartisilmaz lideri olacagi haberini yapmislardi.. sahi biz zaten her konuda lider ulkeydik yahu, 10 yili nerden cikardiniz???

ver coskuyu ntv...

edit: imla
  • 30 yasindayim bekarim, ev alacam, arabam var hayatimda ilk kez yeni de manita yapmisim (bkz: akp doneminde gerceklesmistir) yani bol para harciyorum bu donemde. 40 bine yakin da ben kazaniyom. biliyorum ki seni artik izlemeyen insanlarla hem calisanlariniz hem patronunuz ayni siyasi goruste ve yasantidadir o yuzden siz birbirinizi iyi bilirsiniz bu adamlar gosteris meraklisidir tv de bim reklami var diye bime giden tipler degildir. o yuzden dert etme alacagi varsa alir bakma blof yaptigina. ayrica bu tipleri gercek halk ve firma sahipleri sallamaz. reklam veren firma sahiplerinden ziyade reklam sirketleri bunlar gibidir.

bakma sen boyle yazdiklarina cnbc dururken show tv stv atv halk tv izlemezler. surekli cnn fox vs izleyecek de degiller. bunlar ulkenin tuzu kuru kaymak tabakasidir bi sikimi begenmezler.bunun gibiler birlesip parti kursalar bi ayda havalanir ikinci ay kendileri arasinda cekememezlikler ben daha cok bi sikimi begenmiyorumculuklar doncem sana bencilikler yuzunden tartisip ucuncu ayda fesederler. iste bu yuzden patronunuz ve onun gibi dusunenler siyasete giremiyor. kisacasi hersey benim istedigim gibi olsun kimse benden farkli dusunmesin dunya benim ve benim gibi dusunenlerin etrafinda donuyor sananlarin hedefindeki kanaldir. ama hem calisanlari hem sahipleriyle cok cok benzer bu hedef alan kitle bunu da bilsinler.

edit; bireysel emekliligim vardi bes yilda yuzde on kazandirdigi icin ciktim.yanlis olmasin. genelde reklamlari cok severim ailemle reklam mi izliycez diye cok tartismisimdir yakindan kumandali tv doneminde ama son iki yildir ilginc ve guzel reklam olmadigi icin reklamlar baslayinca kanal degistiriyorum.
  • ntv'deki n harfinin açılımının nergis olduğunu öğrendiğim kanal.
    (bkz: vay anasını sayın seyirciler)
  • son günlerde ne kadar bilgi veriyorlar diye denetlemek için açtım baktım. 19:00 haberleri toplamda 22 dakika sürdü. şu an onbinlerce insan taksim'e akın ediyor (bilen biliyor da, tarihe not düşülsün diye söylüyorum); ntv bu olaya 22 dakika içerisinde kaç dakikasını ayırdı dersiniz?

35 saniye!

evet evet, yanlış duymadınız, 35 saniye! yani yaklaşık 40'ta birini. yani sadaka verir gibi, ironiye gel.

ilk günlerde halkın yoğun tepkisi sonrası biraz akıllanmışlar ve olayları az çok yayınlamaya başlamışlardı. ancak yine görülüyor ki eski yerlerine geri dönmüşler. yılmadan, bıkmadan arayıp telefonlarını kitleyerek hesabını sormamız gerekiyor bu olayların.

a-b grubuna hitap eden bir haber kanalı nasıl kendi kendini bitirir, en güzel örneğini görüyoruz.
  • ntv'nin ne oldugu konusunda 1 ay onceden degil 2-3 yil onceden aydinlanmis ve gercekleri gormus biri olarak bunca yildir hic izlemedigim bir kanal... ne yazik ki bazi ozel durumlardan dolayi ntvspor izlemisligim soz konusu; bu arada simdi hatirladim belki de 1-2 mac izlemisimdir bu kanalda... yalan soylemis olmayayim
  • 0212 335 0000 numaralı telefonu arayarak tepkinizi gösterebileceğiniz kanal.
  • son dönemde nedense filistine yönelik olan ilgisini arttırmış olan kanaldır. ne zaman açsam filistinle ilgili bir haber, bir şey. bu yoğun hassasiyetin, başbakanın yoğun filistin sevgisi ile bir ilgisi olabilir mi acaba? yok canım olur mu öyle şey, gazeteci dediğin tarafsız olur, başbakana yaranacağım diye bir taraflarını yırtmaz..kedidir o kedi.
  • ntv tarih dergisini kapatanların yönettiği kanal...

kanıksıyor muyuz bu olanları? asla !

#direngezi !
hesabın var mı? giriş yap