• 2013 yılının kasımında da beni duygu seline boğmuş şarkıdır.
    otobüsle gidiyorum, yağmur bastırdı birden bire. biraz klişe olacak belki ama, tam da bu şarkı çalmaktaydı.
    sonundaki solo da bitirir adamı… eritir adeta zevkten.
  • uzun zamandır dinlemediğim dinleyemediğim şarkı..
    dinlersem biliyorum ki 10 sene önceki gibi (bkz: #4075181) sadece gözümden yaşlar gelmekle kalmayacak.. büyük ihtimalle hıçkıra hıçkıra ağlatacak beni..
    bir insanın hayatı tek bir şarkıya ve onun klibine sığar mı?!!
    sadece 3 sene önce her şey yolunda gitseydi 30 yaşında eşi çocuğu işi evi arabası olan erkek olmama 4-5 ay kalmıştı.. çoğu kişi ooo ne kadar şanslı diye arkamdan konuşacaktı belki de..
    ama ne oldu?!! klipte olan oldu.. hemde en slow motion şekilde..
    sadece yağmur eksikti..
  • müziğin nirvanalarından biri.
  • bu inanılmaz şarkı yayınlandığında bizim buralarda ufuk-ercan filan baştacı ediliyordu. kadere bak.
  • bu inanılmaz şarkı yayınlandığında yatılı okuldaydım lan. yurtta bi sürü sapla beraber dinleyince hiç romantik gelmemişti.
  • bu inanılmaz şarkı, inanır mısınız hala daha inanılmaz bir şarkı.
  • klibinde loststone oynuyor. ayıq olun.
  • "gömelim gel seni tarihe desem, sığmazsın" denilecek şarkı.
    büyük üstadı saygıyla anıyoruz.
  • dünyanın en güzel insanlarından birinin bana varlığından bahsettiği muhteşem ötesi şarkıdır. ayrıca bana ne kadar öküz olduğumu tekrar kanıtlamıştır. çünkü şarkının klibini ilk kez izlediğim de ağzımdan çıkan ilk kelime -kız neden öldü şimdi- olmuştur. neyse ki "november rain'de kadının ölmesinin nedeni" başlığını görünce yalnız olmadığımı fark ettim. tamam yine sarkıya verdiğim ilk tepkiden ötürü öküzüm ama en azından bunu düşünmem normalmiş sözlük*
  • gelmiş geçmiş en iyi şarkılardan biri. net.
hesabın var mı? giriş yap