• eksi sayesinde parlayacak bir ablanin dahil oldugu grup. yazarin biri kendi fikrini yazmis diye "dava acmakla" tehdit ediyormus. siddet dili falan yazmis bir de. *

su asagidaki tweetleri de kendi atmis mesela. simdi bunlar da mi siddet dili o zaman?

"bu ülkedeki erkekler cidden sorunlu. az evvel bir twit altındaki yorumları okudum, tamamı babasından sevgi görmediğini dile getiriyordu. adamlar sevgisiz, kalpsiz, egoist... ondan oluyor işte bunca ölüm, yaralanma, hassasiyetler. babalık başlı başına çirkin bir şeymiş demek ki"

"sürelik annelik güzellemesi yapıyorsunuz ama çocuklarınızın resimlerini sosyal medyaya koymaktan başka bir bok yapmıyorsunuz ne yazık ki! embesil embesil nesiller yetişiyor ama annelik kutsal blabla."

"bazı beyinsizler var. her ota boka atlıyorlar “ben biliyom” diye. inanılmaz çok gülüyorum."

ha yok, ben istedigim tonda yazarim ama siz bana yazamazsiniz mi diyor yoksa? fasist kendisi galiba.*
  • edit: yazar uçurulmamış ama entry'nin sözlük tarafından kaldırılıp kaldırılmadığı hakkında bir bilgi yok. entry'i kendisinin kaldırdığını düşünmüyorum ama en azından geri gelip bir açıklama yapması gerekir.

entry'i şikayet eden grubun çellocusu olay hakkında şöyle bir tweet atmıştır:

--- spoiler ---
    kaldırdı :) haydi bakalım yiğitler meydana :) ahahahahah
    --- spoiler ---
  • varlığından bünyesinde çello çalan hazal akkerman kişisinin şu twitiyle haberdar olduğum grup. yazdığına göre sözlük yönetimi hakkında yazılan entry'yi * kaldırmazsa hukuki sürece gidecekmiş.

şikayet ettiği entry'yi okudum, bir kez daha okudum, döndüm bir kez daha okudum.

"vay arkadaş" dedim.. eğer bu entryle hukuki süreç başlatılıyorsa akp/rte'nin sözlük yazarlarına ağırlaştırılmış müebbet cezası yağdırması gerekirdi diye düşündüm.

hayır bir de twitin altına baktım, millet gaz verdikçe vermiş. inanamadım. sadece bir iki kişi "abla iyi misin" demiş.

başkalarının hakkında yazılanlar hazal'ın hakkında yazılsa demek giyotin falan hazırlayacak.
  • ulan hiç meşhur olmasınlar hep bana kalsınlar diyorum. sonra hiç meşhur olamayıp bana kalanları düşünüyorum(mahçup oluyorum).

dinleyin, dinletin, yayın, paylaşın! aramızda dinozor olsunlar!
  • şiddet dilinin ne olup ne olmadığı konusunda kafası çok fena karışmış bir adet çellist içeren grup. hazal hanım dilediği gibi görünebilir, kendisini nasıl isterse öyle beğenebilir. birileri de hazal hanımı şişman, zayıf, güzel, çirkin, neşeli, depresif, kısacası nasıl isterse öyle bulabilir. kendisine "iri kıyım" denen entry'nin sahibi için "fena türcü" bir arkadaş demiş. türcülük konusunda kafası karışık değil, resmen türcülük konusunda en küçük bir fikri yok. önce kelimeleri ve kavramları düzgünce öğrenmesi gerekiyor.
  • "türk, kürt, iranlı ve azeri müzisyenlerin bir araya gelerek oluşturdukları bir müzik grubu."

solistliğini kamil hajiyev 'in yaptığı grubun hastasıyız sözlük. şimdilerde trt'nin içimdeki ses programında kendine yer bulan, hayallerinin peşinden giden müzisyenler olarak zaten bunu fazlasıyla hak eden grup, birbirinden hoş insanlardan oluşmaktadır. *

grup üyelerinin hepsi birbirinden değerlidir de keman denilen vicdansız enstrümana olan ilgimden dolayı hajiyev'in yeri ayrıdır. neyse belirtmeden geçemeyeceğim bir gerçek de: perküsyonda çok seksi bir hatunun oturduğudur.

yıllar önce nasıl zoraki ressam olurum ki deyip, hayatım boyunca resim yapmaktan vazgeçmiştim. diyebilirim ki müzik de bu grubun üyeleri için geçimlik bir uğraş değil, yaşamın, eğlencenin, hasretin.. ta kendisidir. velhasıl kelam daha fazla bilgi için:
    buyursunlar
  • sokaklarda ''ay nolur no land dinleyiiin'' diye bağırarak koşacağım yakında. bu hissiyata sebep olan ponçikler ponçiği, kaliteli, eğlenceli, hisli gruptur!
  • huzur da vererek can yakıyorlar. yanarlı dönerli gibi. manikli depresifli gibi.
  • ağır yaşamlar programı ülkemizde çekilse cuk diye oturacak bir konuk olabilecek kitlede bir grup bence. o programda oldukça depresif iri kıyımlar var çünkü.
  • iri kıyım çellocu bir abla içeren vasat kategorisini mumla aratan popülizmden faydalanmaya çalışan grubumsu.

buyur sildir.
hesabın var mı? giriş yap