• "arkadaşlar bunlar insan" diyerek halifeleri, padişahları eleştirebilen insan. çok saygı duyduğum sempatik , muhterem hocam.

not : padişahların hepsini evliya olarak gören zihniyetin karşısındadır.
  • bilmediği okyanusta boğulmuş olan hukuk felsefesi profesörü. dün yetmez ama evet'i hala savunurken o kadar çaresizce ve maalesef cahilce argümanlar ileri sürdü ki sinirlenmek yerine üzüldüm hoca adına
  • cemaatin güdümünde cemaatin kanallarındadır. kendisinden duyduğum kadarıyla liseden* arkadaşlarıyla arası bozuk bu cemaatperver tavırları sebebiyle. dinlemesi hoştur ama yaşadığı gibi anlatmadığı aşikar. hayat bu belki bir gün biz de döneriz
  • iletişim fakültesi'nde verdiği dersler zevkle takip edilen, notları rahat tutulan isimlerdendi.

ben de yıllar sonra gülen cemaati'ne duyduğu sempatisini ve yetmez ama evetçi tavrını öğrendiğinde hayal kırıklığına uğramış yüzlerce öğrencisinden biriyim.
  • bugünkü aykırı sorular programında enver aysever'den dayak üstüne dayak yiyen akademisyen.
  • dersleri keyifli geçerdi ama. hem de büyük bir ama.

bu hocamız hem dinlerarası diyalogla epeyce ilgilendiğini her derste söylerdi, hem de yetmez ama evetçi idi.

fetö mensubu olmayıp fetö'ye bu kadar ciddi destek veren "akademisyen"lerden biridir kendisi. daha fazla yorum yapmaya gerek yok.
  • gülen ne yediriyorsa iyi semirmiş akademisyen.

an itibarı ile cnn türk'te amerikan supreme court üyelerini amerikadaki hristiyan cemaatlerin seçtiğini iddia ederek, gülen cemaatide hsyk'yı ele geçirmek isteyebilir ne olacak tarzda önermeler getiriyor.
  • marcus aurelius hayranı olduğunu belirtmesiyle takdirimi kazanan, "bir kişinin açıklarını yüzüne vurduğunuzda en kötü insan siz olursunuz çocuklar, ben yapıyorum oradan biliyorum" minvalinde hikayeler anlatsa da geçmişte bir öğrencisini "sen insanlardaki çelişkileri, açıkları yakalamaya çalışıyorsun!" diye sınıfın ortasında azarladığını gördüğüm, dinler arası diyalog üstüne kitaplar yazmış ve zamanında (bkz: bülent ecevit) ile çalışmış, siyasal iktidara getirilen eleştirilereyse yorumu “bal tutan parmağını yalar” olan bir tonton hoca...
  • iletisim fakultesinde ki derslerinde anfinin adam almadıgı hoca. diger bircok derste imza alınmasına ragmen sınıflarda tek tuk ogrenci olurken onun derslerinde baska sınıflardan bile dersi dinlemeye gelenler olurdu. boyle yuce bir insandır kendisi.
  • dersine girip de vakıa lafını duymamış olmak imkansızdır. çok sever bu lafı.
hesabın var mı? giriş yap