673 entry daha
  • j11 kasadan j12 kasaya geçen biri olarak yeni aracın konforunu beğendiğimi söyleyebilirim. bambaşka bir araca biliyormuş hissiyatı olmasa da daha kaliteli bir araç olduğu her yönüyle anlaşılıyor. nissan bu yönden biraz vag grubuna benziyor. araç değişimlerinde muhafazakarlık ön planda olmakla birlikte yeterli ve gerekli değişimi sağlıyor. benim eski kasada en taktığım konu rüzgar sesiydi. 90 km hıza çıktığında rüzgar sesi rahatsız edici hale geliyordu. yeni kasada aynı ses 130 hatta 140 ı geçtikten sonra başlıyor. yine eski araçtaki malzeme kalitesizliğinden çıtırtısı tıkırtısı eksik olmazdı yeni kasada malzeme kalitesi ciddi arttırılmış. ha rakiplerine göre teknolojik oyuncak eksikleri yok mu var ama milyon tane kullanmayacağım özelliğin arıza verme ihtimali yerine az ve öz özelliği tercih ederim. bu araç işleri biraz da kişisel sizin beğendiğiniz bir araç başkasının nefreti olabiliyor. sözlükte yazılanları okuyunca almaktan vazgeçecektim neredeyse ama şimdilik memnunum. yakıt hakkında da bilgi vereyim 750 km uzun yolda 120 ve 130 km hızla 6.5 lt civarı yaktım.
hesabın var mı? giriş yap