• 1985 doğumlu amerikalı rapçi. snoop dogg'a benzemektedir. güzel şarkıları vardır fakat yapmış olduğu tarz biraz 'sert' olduğundan pek bilinmemektedir. rap müziğinde artık hareketli, saçma sapan beat'li şarkılar olduğu için tanınmıyor nipsey kardeşimiz. yapmış olduğu bazı şarkılar güzeldir.
  • ava duvernay tarafından çekilecek bir belgeseli yakında netflix'te olacak.
  • gece iyice boka sardı...

bu sene mainstream anlamda iyi çıkış yakalamıştı ama bugün los angeles'de ki dükkanının önünde 6 kez vurularak öldürülmüştür.

huzur içinde yatsın.
  • los angeles şehrindeki dükkanında üç kez ateş edilmek suretiyle öldürülen rapçi.

https://twitter.com/…tatus/1112508511861252098?s=21
  • nipsey hussle bir programda her insanın kendine özgü doğal bir tutkusu olduğundan bahsetmişti:

"insan olarak herkesin doğal bir yeteneği ve doğal bir tutkusu olduğunu düşünüyorum. ama sonra dışarı çıkıyorsunuz ve etkileniyorsunuz. dışarıda neler oluyor? bir yerde okumuştum. 'kendinle savaş halinde olup, dünyayla (çevrenle) barış halinde mi olmayı tercih edersin? yoksa kendinle barış halinde olup, dünyayla (çevrenle) savaş halinde olmayı mı?' ve bu benim için çok güçlüydü"

ister kendinle savaş halinde ol, ister çevrenle... herhangi bir şeyle olan zihinsel savaşımızın ilelebet sürecekmiş gibi hissettiriyor yaşam.
  • (bkz: rip) grammy ödül töreninde olmasını çok isterdim. ama dj khaled ve roddy ricch eşliğinde güzel bir törenle anıldığını görmek güzeldi. racks in the middle kesinlikle grammy almayı hak eden bir parçaydı, adam öldü diye grammy verdiler falan gibi bir durum yok.
  • silahlı saldırıya uğrayan ve ne yazık ki ölüm haberi gelen rapper. huzur içinde uyusun.
  • sıradan bir los angeles çete cinayetinden ziyade işin içinde big pharma , illuminati, dr sebi konularının olduğu çok daha kapsamlı daha organize bir iş olduğu düşünülen cinayete kurban gitmiş yeni nesil rapçi.

https://vigilantcitizen.com/…-say-its-a-conspiracy/
  • albümü victory lap’ten bahsetmeye gelicektim ki hakkında bir entry bulunmasını görünce bir an durdum. cidden hip hop müziğin artık veteranı olan bu abimiz bana göre pusha t’nin daytona albümünden sonra 2018’in en iyi rap albümünü çıkartmıştır, grammy’ye de aday gösterilmiştir.

not bu sene yaşı almış rapperların yılı oldu sanki
  • an itibariyle cenaze töreni yapılan rapçi amerikan kanallarının tamamı canlı veriyor şuan.
hesabın var mı? giriş yap