• hakkinda nasil bu kadar az entry girilmis gercekten insan hayret ediyor. italyan futbolu'nun eski sasali gunlerinde olmamasi yeterince ilgi gormesini engelliyor heralde. herkes izleyecek ve gorecek ki kendi donemlerine bir modric , xavi veya gerrard nasil etki ettiyse bu top tepici de kendi donemine oyle etki edecektir, o seviyelerin oyuncusu olacaktir talihsiz sakatlik vb yasamazsa.
  • saha görüşü var,
    pasörlük var,
    adam geçme var,
    şut tehdidi var,
    ceza sahası koşusu var,
    ikili mücadele kazanma var,
    hız var,
    ciğersiz gibi 90 dakika koşma var

son yıllarda gördüğüm en komple orta sahalardan birisi daha şimdiden.
  • mauricio isla'nın fenerbahçe'ye transferi karşılığında kadıköy'de oynanan fenerbahçe - cagliari hazırlık maçlarında; 2017'deki maçta 45 dakika, 2018'deki maçta 90 dakika forma giymiş futbolcu.

böyle potansiyelli bir futbolcu 2 kez ayağımıza kadar geldi; günümüze kıyasla kulübünden daha kolay şekilde kopartabileceğimiz bir durumdayken hem de. bahsettiğim maçlarda tribündeydim ve benim bile dikkatimi çekmişti barella. nasıl olur da fenerbahçe kulübünden 1 kişinin bile dikkatini çekmez?

barella gibi yetenekleri kaçırmamak için türk futbol kulüplerine sahaya bakan değil, sahayı gören idarecilerin gelmesi gerekli.
  • bu nasıl topçu akıl sır ermez. ayaklarına hakim, zeki, çevik; juventus'u allak bullak etti. hakimi ile mükemmel bir uyumları var. bu çocuk çok can yakar.

tanım: inter'imin 23 yaşında ki ortasaha topçusu.
  • 10 haziran 2023 şampiyonlar ligi finalinde açık ara inter’de en kötü performans sergileyen oyuncu. maçta mkhitaryan çok daha erken ve barella’nın yerine girmeliydi.
  • bugün karşılaşacağımız italya takımında en korktuğum futbolcudur kendisi.

ceza sahasına bu kadar çok koşu yapan orta saha zor bulunuyor. umarım bu gece buralar entry dolup türk milletine kendini tanıtmaz, zira italya şampiyonu olan interin en iyi oyuncularından olmasına rağmen hakkında sadece 12 adet entry bulunmaktadır.

böyle kalmasını umut ediyorum.
  • tek başına yok etti orta sahamızı neredeyse. fena bi topçu arkadaş.
  • inter’in 12m euro kiralama ve 25m euro zorunlu satın alma bedeli ile satın alıp 5 yıllık sözleşme imzaladığı futbolcu.
  • cagliari'de forma giyen 97 doğumlu italyan futbolcu.
    piyasa değeri transfermarkt'a göre şu an 25 milyon euro,takımının dörtte biri neredeyse.kendisinin başarılı bir sene daha geçirdikten sonra daha iyi bir takıma geçeceğine inanıyorum.
  • hırsı gattuso'yu hatırlatıyor.
hesabın var mı? giriş yap