• bu adamın en çok dikkatimi çeken özelliklerinden biri, oynadığı mevkiye göre aşırı centilmen olması. ön libero oynayıp adı bu kadar pisliğe karışmamış başka bir oyuncu daha aklıma gelmiyor.

genelde ön libero oynayan oyuncular çirkef olur. ben bugüne kadar kante'nin kimseye gaddarca bir faulüne denk gelmedim. zaten kariyerinde de 1 kere caen'de oynadığı dönemde kırmızı kart görmüş. çok sempatik ve mütevazı bir adam.
  • futbolculuğuna zaten yorum yapılamaz.. ama fransa'yla dünya kupası şampiyonluğu, sonrasında da şampiyonlar ligi şampiyonluğu sonrasındaki tavırları, utangaçlığı, hele ki kupa törenindeki çekingenliği, sürekli yüzündeki o gülümseme.. şaka mı bu adam? dünyanın en iyi insanlarından biri gibi geliyor bana.
  • nazarımda (deco ile birlikte) imkansızı başardığı için tarihin en iyi orta sahasıdır.

2016 leicester ile epl şampiyonluğu
    2017 chelsea ile epl şampiyonluğu
    2018 fransa ile dünya kupası şampiyonluğu
    2019 chelsea ile avrupa ligi şampiyonluğu
    2021 chelsea ile şampiyonlar ligi şampiyonluğu
    2021 fransa ile uluslar ligi şampiyonluğu

müthiş bir prime dönemi.
  • city orta sahasını çift lavaşın içine sarıp yedi bu akşam reis.
  • 2018 dünya kupası
    2018-2019 uefa kupası
    2020-2021 şampiyonlar ligi

ben olsam bu akşam bırakmıştım futbolu...
  • bilim adamları tarafından claude makelele ile edgar davids'in genleri birleştirilerek ortaya çıkarılan laboratuvar mahsulü.
  • abi kabileni mi siktiler bu ne hırs.

tanım: ciğeri 250 milyon euro edecek gariban babası futbolcu.
  • adam karabasan gibi amk ne yaparsan yap yakanı bırakmıyor
  • oldukça utangaç, pozitif, güler yüzlü bi yapıya sahip dünya tatlısı futbolcu. mütevaziliğin kitabını yazabilecek derecede alçakgönüllü.

dün gerçekleşen dünya kupası finali sonrasında gerçekleşen seramoni ve kutlamalarda, kupayı takım arkadaşlarından almaya utanmış ve en sonunda yakın arkadaşı n'zonzi'den rica ederek kupayı bir kere arkadaşlarından alıp kucaklayıp fotoğraf çektirmiştir.
  • diğer futbolcuları sıradan çinko karbon pil olarak gösteren orta saha tanrısı.
hesabın var mı? giriş yap