aynı isimdeki diğer başlıklar:
  • --- spoiler ---

memeler güğüm gibi valla

--- spoiler ---
  • genetik muhendisliginin insanlik (saglik, hukuk, ahlak vb.) uzerindeki etkileri ile aksiyonu bir sarmal halinde okuyucuya ulastiran michael crichton kitabi.
  • yüksek öğrenim ve bilgisayar iş istasyonları için geliştirilip dizayn edilmiş bilgisayarlar üreten 1985 yılında kurulmuş şirket. nextler için nextstep işletim sistemi geliştirilmiştir. steve amcanın dönüşü için $400,000 a apple tarafından satın alınır.
  • türkiye pazarına etkin bir şekilde neden girmediğini anlayamadığım ingiliz giyim firması. ürünlerinin kalitesi tommy,lacoste gibi markalardan çok daha kaliteli,modelleri çok daha güzel. çok ayıp ediyorlar.
  • abd li ünlü bilim kurgu yazarı michael crichton ın ülkemizde "sıradaki" adıyla yayınlanan son romanı (ya da bilimsel eseri)..kitapta genetik hakkında ne ararsanız var..konuşan şempanzeler, düşünebilen papağanlar, üçkağıtçı ilaç firmaları, genetik şirketleri, doku ticareti, klonlama...yazar eminim ki internetten ve çeşitli bilim dergilerinden epey bir bilgi edinmiş..çünkü karşımızda romandan çok bilim teknik dergisi duruyor... bu anlamda klasik heyecanlı-gerilimli bir roman bekleyenleri üzebilir.. ama benim gibi bu tip konulara merak duyanlar için müthiş doyurucu ve kafa yorucu bir roman.
  • ingilizce: sonra, sonraki.

lakin, "i'll come next sunday" dediğimizde bu pazar mı yoksa haftaya pazar mı olduğu meçhuldür. bunun için brit diyarlarda, "sunday next" ve "sunday week" diye iki tip kullanım vardır.
    oksford dik$ınıri gururla sundu..
  • michael crichton aralik ayinda yayimlanacak beklenen kitabi. state of fear isimli romanindan sonra nasil bir teknolojik ve bilimsel bir facianin bizi bekledigi isliyor.

zaten kitabin slogani insanin tüylerini diken diken edecek gibi:
    "gelecek düsündügünüzden daha da yakin olabilir"*
  • sinclair zx spectrum'da n tuşuna basınca çıkan komut.
  • an itibariyle bir amerikali vatan evladinin "kendini dogru erkege sakladigini" iddia ettigi tv programi. erkek bi de bunu soyleyen. yani bilmiyorum, boyle her sey degisik..
  • setup - install (kurulum) programlarında falan ekranda yazan şeyin içeriğini okumayıp setup başlayana dek sürekli tıkladığımız düğmenin üstünde yazan şey
hesabın var mı? giriş yap