• bu şarkının hababam versiyonun sonunda mahmut hoca'nın yatakhaneye girmesiyle oluşan diyalog da süperdir:

mahmut hoca: neler oluyor burda?
    inek şaban: rüyamızda seni gördük de mahmut hoca.. ih.. hayırdır inşallah.. hi hi.
  • en güzel yorumu hababam sınıfı tarafından yapılan şarkı.

bu da videosu:

http://www.youtube.com/watch?v=w6-ntjbtmvu
  • neler oluyor hayatta dedirtecek bir kaç gerçek olay:

a) exxon'a ait bir petrol tankeri kanada aciklarinda battiktan sonra, iki tane deniz ayisi 80.000 dolar harcanarak temizlenmis ve buyuk bir törenle denize birakilmislar. tam 2 dakika sonra herkesin gozleri onunde bir mavi balina deniz ayilarini yemis..........

b) new york'ta yasayan bir psikoloji ogrencisi kiz bos odasini bir marangoza kiralar. amaci onunla konusup, adamin davranislarini incelemek. ama iki hafta sonra marangoz kizi bir balta ile parcalar.......

c) bonn'da iki gosterici, domuzlarin kesimevi'ne barbarca goturulup orada kesilmelerini protesto ederken, domuzlarin bulundugu yerin kapilari kirilir ve 2000 domuz kacisirken, iki gostericiyi ezerek oldururler.......

d) amerika'da kadinin biri evine gelir ve kocasini mutfakta titrerken gorur. belinden su-kaynatici'ya dogru bir kablo gitmektedir. kadin hemen kalin bir tahta parcasi bulur ve adamin koluna vurarak onu elektrik sokundan ayirmaya calisir. adamin kolu iki yerinden kirilir. sonradan anlasilirki, kocasi orada mutlu bir sekilde wallkman dinliyordur........

e) irakli bir terorist postaya bombali-mektup verir. posta ucreti eksik
    odendigi icin mektup kendisine geri postalanir. herseyi unutan terorist mektubu acinca parcalanarak olur......
  • buyrun bunlar ünlüler ve bakın ne yapmış konseptli vtrler açıp, ben hayatta yapmam, biz şöyle yaparız, böyle yaparız temalı konuşmalar yapan bir beyefendinin olduğu sabah programı. hanımefendi epey sabırlı.
  • bugünkü yayında (30 ağustos) hakan ural denen organizmanın iha ve siha konusunda konuşurken 5 dakika boyunca vatan için emeği geçen herkese minnettar olduğunu söylediği ama konu 30 ağustos zafer bayramı'na gelince mustafa kemal atatürk'e hiç değinmediği televizyon sçmığıdır.
  • hakan ural'ın habire partnerini ezdiği, programı domine ettiği hallerini görüyorum. kimse bir şey demiyor mu kız ağzını açmaya korkuyor, ne söylese hakan ural tersliyor.
    oturup tek başına ulusa seslensin daha çok tatmin olur bence.
  • hadi "gümüş desem gümüş değil altın bir yüzükle" yi anlarım da "yeşil desem yeşil değil beyaz bir elbise" de ne ola ki yahu? dedirten kupleye sahip şarkı. ve diğer taraftan tepeden tırnağa hukuk kitaplarına boğulmuş ödev sancısı çeken zat-ı alimin aklına bu şarkının gelmesi, söylerken duraklayıp ben bir içimi sözlüğe dökeyim demesi ve olayların gelişmesi, iyi desem iyi değilim..
  • hakan ural ın siyasi tek taraflı programı. öyle taraflı öyle lise muhabbetleri yapıyor ki program yapmasına şaşıyorum. reis nedir ya? sokak muhabbeti gibi.
  • sabahları haberler arasında gezerken görüyorum. dikkatimi çeken bir haber görürsem birkaç dakika bakıyorum.

bu hakan ural her olayda, her haberde kendini anlatıyor. ben şöyle ben böyle ben ben ben ben ben ben ben...

aşağıdaki örnekler o kadar da ezberleyecek olmadığım için derlemedir. cevaplar genede aşağıdaki gibi ama.

-evet ne düşünüyorsun bu haber hakkında hakan?
    +beni bilen bilir ben yıllarca şöyle böyle..

-hayvan hakları yasası ile ilgili ne düşünüyorsun hakan?
    +şimdi ben biliyorsunuz bilmem kaç yıldır ülkede tanınan ama mütevazi birisiyim. çok sabırlıyımdır ama kafam atarsa da kork yani.

-aşı ile ilgili ne düşünüyorsun?
    +şimdi benim 3 tane evladım var. daha önce bilmem kimin programına da defalarca çıktım. evladım şöyledir, ben böyleyim. geçen biri dedi yaşınızı hiç göstermiyorsunuz dedi. benim oğlan bilmem ne tatlısını hiç sevmez bir ara bir yere gittik de içinden böcek çıktı. ama ben mikkemmel biriyim valla her şeyi bilirim çok mütevazi bir kişiliğim vsvs

topluca övsek bir gün sürekli kendini anlatmaktan biraz vazgeçer mi acaba? en büyük sensin hakan. en akıllı sensin vallahi bak. bi sal artık.
  • yeşil desem yeşil değil kısmının melodisi star wars cantina theme'den araktır.
hesabın var mı? giriş yap