• tabii ki bunun sebebi şov-biznıs'tır. elbette ki geceleri de ayakta olan insanların eğlenmeye daha çok ihtiyacı vardır. nba maçları da bunu karşılar. aptal olmayın. şimdi amerikadan sabahın köründe de yapılan bir şov bekliyoruz. şu amerikan futbolunu filan sabaha koyun arkadaşım, canımız sıkılıyor bütün sabah müge anlı izliyoz sıkıntıdan.

bunun dışında bazı maçların 5.30ta başlaması yerine 2 saat öne alalım oyuncular da uyanıp gitsin.

teşekkür ediyorum bu fırsatı tanıdığınız için.
  • nba ilk başladığı zamanlarda akşam saatlerinde yayınlanmış ama insanların sürekli nba izleyip başka bir iş yapamamasından dolayı geç saatlere alınmıştır. ne kadar cahilsiniz...
  • sporcular da insan gündüz işi gücü var arkadaşım. sanki hiç gece 12-1 hali saha maçı almamış gibi bir de şuna kafayı takanlar var. bi ziki de beğenin artık be.
  • sabah namazıyla birleştirmek için. gece 11 de olsa uyu uyan zor iş ama gece 3 te maçı yap namazı kıl yat.
  • saat farkı yüzündendir. amerika'da 7-10 arası maçlar oynanır genelde,bizde de gece 3ümsü saatlere denk gelir.

hayır saf ayağına mı yatıyosunuz anlamadım...
  • saat farkından dolayı türkiye'de 3'te oluyor. onlar için 3'te değil tabi ki.

edit: şaka amk şaka. ehuehu şimdi ciddiye almışım ve sanki bilgi veriyormuşum gibi yapıcam çok komik olacak mı yazmam gerekiyordu anlamadım.
  • çünkü geceleri trafik daha sakindir.
  • futbol maçlarıyla çakışmaması için.
hesabın var mı? giriş yap