• maçın hareketini paylaşıp yatalım:

(http://www.youtube.com/watch?v=0vmfij8vby8)
  • kaan kural'ın da dediği gibi demarcus cousins denen şerefsiz dombili, istatistiğe oynamaktadır, bencil pezevenk turnike atıp durmakta ibne herif.

koç tarafından kayırılan bu torpilli mvp seçilirse eğer...

edit: egoist pezevenk cousins resmen işi abartıp beleşçi forvetler gibi savunmaya da koşmamakta, ve oralarda uzun pas beklemektedir. ulan bu kadar mı olur yahu
  • taj gibson, tyreke evans ve sanirim blake griffini goremeyeceksek, tarafimca izlenmeyebilecek mactir.

yarin slam dunk var, neyse.

acıklı bir edit piaf: blake griffin ve taj gibson'ı gördük ama ben göremedim.
  • blake griffin'in all-star maçı kadrosuna da dahil edilmesiyle birlikte, aynı zamanda 2011 nba all-star slam dunk contest'e de katılacağı için çok büyük ihtimalle yer almayacağı maç.
  • kevin durant pazar günkü all star maçında savunma olacağını müjdeledi biraz önce. oh be.
  • rookie takımını amar'e stoudemire'ın, sophomore takımını ise carmelo anthony'nin yöneteceği müsabaka.
  • her yıl olduğu gibi ntv'nin yayın politikası hakkında bir şeyler söylemek lazım. adamlar maçın molalarında bile reklama gitmiyorlar. tüm saha içi şovlarını gösteriyorlar. amerika'da maçı evinden izleyen adamın sahip olmadığı şeye sahibiz. bunda maçında gece 4'te yayınlanmasının da etkisi vardır ama düşünün bir kanal d yayınlasa maçı ne olurdu? yayın düzeni ile ilgili tek şikayetim her zamanki gibi kaan kural'ın spontane çeviri yapmaya çalışarak diyalogları kaçırmamızı sağlaması. aklında kaldığı kadarıyla bir yere not alsa da röportaj bittikten sonra aktarsa daha güzel olur. arada o konuşunca söyleneni duyamıyoruz. o da net çeviri yapmayınca birçok şey kaçıyor.

maçla ilgili söylenecek bir şey yok. koş koş basketbolu desem değil, başka bir şey oynanıyor. biz lisede çift pota maç yaparken bu kadar çok top kaybı yapmıyorduk, daha oturaklı set hücumları yapıyorduk. savunmaların felaket olması bari başarılı smaç olarak geri dönse bize. üçlük atanı dövecekler sanki herkes alley hoop peşinde. umarım all star maçında oyuncular daha ciddi olur.
  • (bkz: youth jam)

kim eklediyse bu organizasyona bunu onun ben... neyse bebe çığlıklarına katlanacağız artık.
  • james harden smaç yarışmasına beni de alın dercesine smaçlar basmaya başladı.
hesabın var mı? giriş yap