• ulan şu kanalı bana vereceklerdi ne düzenli ve kaliteli yüklerdim o videoları. yazık amına koyayım o kadar da klip yüklendi hepsi dandik kalitede. adamlar yüklediği videoları bir kez tekrar dinlememişler ki sessiz yükledikleri klip 300 küsür bin seyredilmiş ama hala haberleri yok.

zaten dosya adı formatına da uyuz oluyorum. dünyadaki standart olan "şarkıcı adı - şarkı adı" sistemini kullanmıyor da "şarkı adı (şarkıcı adı)" gibi dandik bir formatı kullanıyor. bu bile beni gıcık etmeye yetiyor.
  • müzisyenlere kendisi ile çalışmak zorunluluğu getiren, türkiye'de türkçe müzik yapmasanız da onu sahiplenen, bilimum yurtdışı ülkeden klibinize erişimi kısıtlayan, müzik ve sanatı kendi çarpık telif anlayışından daha aşağı gören, çağın çok gerisinde youtube performansı ile katı türk bürokrasisini youtube'a da yansıtarak sanatçıların diğer platformlardaki (facebook, vs.) oluşumlarına dinleyicileri yönlendirmesini imkansızlaştıran, zararlı kurum.

insanın en çok içine oturan, özene bözene senelerce ince elenip sık dokunarak elde edilmiş eser ve kliplere bu kurumun konması ve bunları kendi istediği gibi, dünya standartlarının çok dışında youtube'a koyması.

hangi zihniyetin fikri ise, gümrüklerde sistem yenileyeceğim diye 20 km kuyruk oluşmasına yol açan zihniyet ile, ya da balıkçı barınağı adı altında saçmasapan işletmelerde avantalar dönsün diye, kıyı olarak kıt olan marmara denizinde sadece 3 (ataköy, fenerbahçe, yalova-1 senelik henüz) yat marinasına yer bırakan, onun dışındaki uygun yerleri çirkin dalgakıranlar ile balıkçı barınağına dönüştüren zihniyet ile aynı tadı veren bir zihniyetmiş işte.
  • müzikte antipatinin zirvesi. yöneticilerinin bile bu oluşumu sevdiğini sanmıyorum. ne zaman youtube'da mesela kendilerinden bir klip görsem, çıkıp korsan youtube vidyosuna yöneliyorum. vevo bile yanlarında indie record label gibi kalıyor. ssk gibi amblemleri var. kimse sevmiyor sizi kardeşim. last.fm'i de hatta emin değilim ama galiba imdb'yi falan da siz yasaklattınız. paranızla huzur dilerim size. internet çağından bihaber kurum resmen. vidyolara girmeden önce form da doldurak mı müdür?
  • youtube'a bulaşık makinesinden video upload edebilen yegane kuruluş.
  • ara sıra sessiz video yükleyerek hayal gücümüzü geliştirmeyi amaçlayan youtube kanalı.

http://www.youtube.com/watch?v=zofzcmgcaci
  • korsanla mücalede eden oluşumdur.
    korsana karşı olduğumdan değil de memleketimin korsanla mücadele eden kuruluşuna bak arkadaş ya..
  • argo içeren yorumu kendileri değil muyap isimde başka bir hesap açan kişi yapmıştır. bu kadar safsanız şu internete girmeyin. bazen gerçekten devletin neden internete filtre koymaya çalıştığını anlıyorum.
  • video kalitesinde çıtayı çok yukarı taşımış youtube kanalı. vhs formatında klip var.

sibel alaş - firarım ben

http://www.youtube.com/watch?v=zqsclxpaspq

"o değil de,? koskoca müyap'ın vhs'den çekim klibi youtube'a koyması??? o üstteki karıncalanma nedir ya???

vikartindur(alıntı sahibi) 9 months ago (15 like) "
  • sene oldu 2014, milyonlarca eleştri yaptık, düzeltin şu video kalitesini dedik, cık. arkadaş bizim halkın da kulağında problem var sanırım, bu kalitedeki videoları, korsanları 5 kat daha kaliteli ses çıkarmasına rağmen hangi akla hizmet milyonlarca defa dinlioyrsunuz. 10 saniye sürmüyor ki açtığım müziğin muyap tarafından yüklendiğini idrak edip değiştireyim.
    muyap'ın orjinal klipli videosu yerine murat'ın özge, "kara sevdası ve vurgunu" için yaptığı klibi tercih ediyorum, en azından ses kalitesi yüksek...
  • youtube'da değmesin ellerimiz isimli parçayı yarısından başlar şekilde koyan "yerel vevo". evinden paylaşım yapan yakisikli_3434 gibi kişilerin videoları milyon tıklama alırken muyap'ın 300 bin'de kalması bunla açıklanabilir.
hesabın var mı? giriş yap