• antalya'da gerçekleştirilen 33.plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi ulusal kurultayında, türkiye'de ve dünyada yapılan kompozit doku nakillerini son derece bilimsel argümanlarla eleştirmiş ve katılımcılar tarafından uzun süre alkışlanmış cerrah. izlediğim tıbbi sunumlar içinde gerek üslup ve gerekse içerik bakımından en doyurucu ve en çarpıcı sunumlardan biriydi. adam ne yapsa güzel yapıyor. saygılarımı sunuyorum.
  • sabah sabah hürriyet teki haberini okuyan pek çok kişiye '' vay mk adam ne süpersonik doktormuş ''dedirten beni ise youtube da açılan ayşa şarkısı eşliğinde ''lan daha 3 gün önce 15 yaşında çocuktum , hayat sen ne çabuk harcadın beni '' konseptinde zırıl zırıl ağlatan kişidir.
  • (bkz: javier bardem)
  • uluslararası tıp literatüründe kendi adıyla anılan onlarca cerrahi teknik tanımlamış yaratıcı plastik cerrah. egosu yüksek bir şahsiyet. plastik cerrahi alanındaki istanbul hegemonyasına anadolu'dan kafa tutan, özgüveni ileri derecede gelişmiş kişilik.
  • unutulmuş şarkıcı. kuşpalazı da unutulmuştu zart diye çıkıverdi bir anda. dikkatli olmak lazım.
  • doğuştan kulağı olmayan 6 yaşındaki sude aslanoğlu'na göğüs kafesinden yeni kulak yaparak başarılarına başarı katmış dünün popcusu bu günün başarılı profu.

operasyonun ayrıntısı
  • şimdi düşündüğün zaman, şarkı söylediği dönemde ortaya çıkan bi' çok kişiden daha kaliteliydi bu adam. hadi her şeyi geçtim, o günden bugüne doğuş diye bi' arkadaşımız kaldı misal. varın gerisini siz hesap edin...
  • sabah sabah "vay arkadaş!" nidalarına gark edendir: http://gundem.milliyet.com.tr/…/1840406/default.htm
  • mamut ile fil arasındaki ilişki mutaf ile kıraç arasındaki ilişkiyi anımsatıyor.

parlak esmerliği, uzun siyah deri pardesösü, gırtlağının ciğeriyle buluştuğu noktadan şarkısını söylemesi, şuh bakışlarıyla nam salan mutaf'ı update ettiğimizde* kıraç'a ulaşıyoruz. elbette, imaj devri evrimiyle mutaf'ın bıyığını kıraç'ta bulamıyoruz.

öyle bir "bizi ayıracaklar, biliyorum bizi koparacaklar, bak işte söylüyorum gülüm, sevdayı yakacaklar" diyişi vardı ki, bugün piyasada olsa muazzam kızıl elmacı olur. hatta o şarkı denktaş'ın seçim şarkısı bile olur. bence serdar düşünsün bunu.
hesabın var mı? giriş yap