• sadece hikâyeci değil aynı zamanda varoluşçulukla ilgili bir doktora tezi yazan bir edebiyat bilimci.
  • öğrencilerin ya hiç sevmediği yada çok sevdiği hocadır(az sayıda olsada). okulu uzatan kişilerin çoğu sayesinde okulu uzatmıştır, bunun tersi olarakta sevdiği öğrenciler her ne kadar sınavda başarısız olsada kendi dersinden başarılı olmuştur. son olarak kendisi her ne kadar ülkücü olsada top sakal bırakmışlığı vardır.
  • marmara üniversitesi rektörü olmuş. ülkemin eğitimi bunun gibilerin eline kaldı. liyakat yerine kendi mafyasına uygun olanları toplamaya devam etsin, elbet bu devir döner ve yaptıkları hatırlanır.
  • devlet tiyatroları genel müdürü olan mustafa kurt hakkında söyleyeceklerim var.

oğluna başroller veriyor, kendine yurt dışı, yurt içi turneler düzenliyor. mhp’ye yakın olarak atanan “ye kürküm ye”cilerden sadece biri.

bunlar görünenler bir de size görünmeyen bir şey söyleyim. kendi şahsi aracının bakımını devlet tiyatrosuna ait tamir atölyesinde yaptırıyor. normalde sadece kurum araçları için hizmet veren bir atölye. ama beyefendinin aracının yağ bakımları, eksiği gediği her şeyi kurumdan yapılıyor.

buyrun kanıt.

görsel

adamın devlet tiyatrosu ile hiçbir alakası yok. sadece onun değil tiyatroya atanan herkes orayı basamak olarak kullanıyor. örneklerinden biri mustafa kemal aran. maliyede vergi müfettişiyken bir anda daire başkanı olarak dt’ye atanıyor. sonra genel müdür yardımcılığına yükseliyor. kadrosunu cebine koyduktan sonra vakıflar genel müdürlüğü teftiş kurulu başkanlığına atanıyor. akp’li olduğunu bilmem söylememe gerek var mı?
  • bugün kendisinin marmara üniversitesine rektör atandığını öğrendim. bu rektör atama olayının cumhurbaşkanlığı ile yapılıyor olması böyle değerli hocalara bakışı şüphesiz kötü etkiliyor.

2008'de teknik eğitim fakültesinde okurken bölüm başkanımızdı. makina elemanları , statik , akışkanlar mekaniği gibi baba derslerimize girer ve taktire layık bir eğitim-öğretim anlayışı vardı. yaklaşık 30 yıldır da marmara üniversitesi
    bünyesinde olan bir hocadır.
  • soyle

https://onedio.com/…n-dehset-verici-cinayeti-623601

bir cinayete kurban gitmis bir cocuk daha...
  • "sokaklarda seksekler" adlı öykü kitabını okuduğum genç yazar.

oldukça iddiasız bir görüntüsü olmasına rağmen kendine ait bir dünyası olduğunu hemen belli ediveren bi yazar.zaten her yazarın kendine ait bir dünyası olmalı değil mi hay allah.yazdıkları akılda kalıcı olmasa da okuduğun zaman kafanda o anı yaşatan bir atmosfer yaratmayı başarıyor her şeye rağmen.

ankara'da yaşıyor olması bir dezavantaj.zira ankara bir yazarın oldukça hassas olduğunu düşündüğüm yaratıcı damarına zarar verebilecek olumsuz bir coğrafya diyebilirim.
  • gazi üniversitesi endüstri mühendisliği bölümünde prof. dr. olan şahıs. bölümün en gıcık hocasıdır. ergonomi ve iş etüdü derslerini verir. bu derslerde hangi kriterlere göre değerlendirildiğini anlayamadığınız bir proje yaparsınız, bu projeler sunulurken öğrencileri aşağılamaktan büyük zevk duyar. ayrıca adam kayırmayı çok sever, yalnız kimi seveceği belli olmaz. ülkücü takılır ama aynı zamanda alman hayranıdır. man firmasıyla yakın ilişkileri vardır. aha bu da sitesi:

http://w3.gazi.edu.tr/~mkurt/
  • oyunlardan bari elini eteğini çek, bu nedir bi tiyatro keyfimiz vardı be kardeşim.
  • akp döneminde atanmamış tek genel müdür olan lemi bilginin yerine yerleştirilmiş dt genel müdürü.
    bu sene dt'de "şanlı tarihimizi" anlatan oyunlar oynanacakmış. muhteşem yüzyılda şanlı tarihimiz yanlış gösteriliyordu sonuçta. ne o haremde sevişmeler falan. töbe töbe.

http://www.radikal.com.tr/…anli_tarih_atagi-1147164

benim önerimse, kızlı erkekli aynı oyunlarda oynamasınlar. ne o canım öyle. gerekirse, kadın rollerini de erkekler oynasın. güldürüklü temaşa olur.
hesabın var mı? giriş yap