• (bkz: elon musk)
  • n95 maskesi tam bir fiyasko.
    o kadar kalitesiz bir tel kullanmışlar ki yüzünüzü kavramıyor burun üstünden deli gibi hava geçiriyor.
  • elde kalan extra small boy maskeleri online ticaretten normal boyutta maske aldığını zanneden vatandaşlara 10 tanesi 50 liraya millete çakan marka. kutusunun üzerine de yüzlerce şey yazmışlar yabancı dilde, anlaşılmasın small boy olduğu diye, bir geldi taktık, sadece burnumuzu kapatıyor. ticaret ahlakının olmaması ve denetleyenin de bulunmaması, şu ülkede vatandaşın hayatını zorlaştıran en önemli faktörlerden biri...
  • çeşme'de ayayorgide eskiden bulunan mekan. daha önce barcelona'ydı adı. şimdilerde yeni adı (yeni yönetimle birlikte) sole e mare.
  • ing. çiftleşme esnasında ya da döneminde hayvanın genital organlarından yayılan kokudur.
  • avon musk kolonyası da var, şu korona günlerinde evde atıl durumdaydı, şimdi kullanıyorum. alkol oranı: %70.4, üretim yeri: polonya.. elleri dezenfekte etmek için kullanıyorum.
  • dolar artınca zammı kökleyen, dolar düştüğünde zammı geri indirmeyen maske markası.
  • n95 maskeleri oldukça kalitelidir.
    omicron varyantına cerrahi maskelerin hiç bir koruyuculuğu yokmuş ve geçiriyormuş bu yüzden anneme bu markanın n95 maskelerinden aldım.
    yüze oturuşu çok iyi, kulak lastikleri çok iyi, kalınlığına ve koruyuculuğuna güveniyorum.. gönül rahatlığıyla kullanılır.
  • n95 maskesi konusunda sorun yaşamadığım maske aksine o kadar iyi kapattı ki yüzümü nefes almakta aşırı zorlanıyorum toplu taşımaya bindiğim için kullanıyorum. normal hayatta kullanılacak bir şey kesinlikle değil.
    sanırım bu yüz kapatma meselesi kişiden kişiye değişen bir şey.
  • çok güzel kokusu olan bir tütsü çeşidi. ayrıca egyptian musk ve muschio bianco adıyla da bulunan white musk'da mevcuttur. ama en güzeli yine sadece musk olandır.
hesabın var mı? giriş yap