• tez zamanda iflas etmesini umduğum uygulama. ergenlerini de al ve siktir git. youtube zehir oldu ya.
  • insanları kendini zorla izleterek taciz eden uygulama.

bu kadar meraklıysanız mimik yapmaya, siktirin gidin bi cast ajansına yazılın da belki elinize biraz para geçer. ben de meymenetsiz suratlarınızı görmek zorunda kalmam.

edit: entry'nin bu kadar fav almasına utanıyorum resmen.
  • (bkz: başkası adına utanılan anlar)

kültürsüz gençlerin yeni oyuncağı. instagramda bu uygulama ile yapılan videolara rastlıyorum mesela, inanılmaz utanç duyuyorum. şarkı söylemiyorlar, dans da etmiyorlar, yani herhangi bir yetenek yok. genelde müzik arkada çalarken ağız ve çene yordamıyla eşlik edip şarkının sözlerine uyumlu gibi görünen el kol hareketleri yapmaya çalışıyorlar. bunlarla birlikte değişik mimikler yapıyorlar ki günlük hayatınızda bu mimiklerle iletişim kurmaya çalışan birine rastlarsanız, muhtemelen bir zaman makinasına atlayıp 2011 yılına döner, fukuşimaya yerleşip ölmeyi beklersiniz.
  • youtube’da sürekli spastik reklamlarına denk gelebileceğiniz bir uygulama.
  • şu dangalakları görmekten bıktım. bin tane geri bildirim yaptım, ayarları değiştirdim hâla aynı uygulamanın reklamını gösteriyor. virüs gibi aq.
  • yüklendiğinde reklamları görmeyeceksiniz dense indirilme rekoru kıracak , iğrenç reklamlara sahip uygulama.
  • yukarida bir yazar kisaca anlatmis ama... ben biraz acayim:

dans edemeyen, sarki söyleyemeyen, genellikle oldukca siradan ama teenage olduklari icin vücutlarini acarak ilgi toplayabilen, ani vücut kivirmalar, saga sola sac atmalar, gögse göte vurgu yapan mal mal hareketler ve 10 saniyelik videolarini hep ayni "ay ne bileyim iste ahahaha" gülümsemesiyle kamerayi kapatarak bitiren... ve sanki bir esnaf örgütünün gizli anlasmasiymis gibi binlercesinin sürekli birbirine benzeyen hareketler, mimikler, malliklar icinde ayni videolari cektigi...

aptal turnusolu platformdur.

yeni nesil ergen erkekler icin üzgünüm... bu kizlari begenme durumunda kaliyorlar cünkü heryerde bunlardan var... ama 4-5'ini ayni anda acip ekranda yanyana koyabilseniz durumun ucubeligini anlayip kizlara da acirsiniz aslinda.
  • gelmiş geçmiş en cringe uygulama olabilir.
  • hayatimda bu kadar tiksindigimi hatirlamiyorum bir uygulamadan.

ulan reklamla uygulamadan tiksindirmek nasil bir basari. paranizla kufur yiyorsunuz reklaminiza da size de.

iflas ettigini duydugum gun fakir doyuracagim.
  • şu iki arap’ın telefonda konuştuğu reklamı her çıktığında içimde cep telefonumu fırlatarak youtube’u bowling pinleri gibi devirmek ve yok etmek isteği uyandıran iğrenç şey.

bir de aşırı varoş tiplerin kendilerini güzel zannettiği ve bu sanrıyı tüm dünyaya yayma ihtiyacı duyduğu kwai var; ikisi yüzünden sağır ve kör olasım geliyor.
hesabın var mı? giriş yap