• eski, artik kullanilmayan bir kiz ismi, ayrica chandler bingin ikinci adi. bir nevi fatma veya hatice
  • chandlerın itinayla gizlediği göbek adı
  • tam bir hala ismi.
  • çok saçma bir şekilde tanışmamıza rağmen, neredeyse birbirimizin kopyası olduğumuz ortaya çıktı (o benim bir üst modelim gibi tabii). bu şahane insanla sohbet ediyor olmak başlı başına bir keyif benim için.
  • feminist olmadığı halde ton balıklı makarnasının ton balıklarını kedilerle paylaşabilen ve onlarla özel bir dilde konuşabilen özel insandır, candır, kandır. geleceğin ünlü kişisi, grunge aleminin kraliçesi olacaktır, yeterince yaramaz bir kız olursa gargameli bile görecektir. ilk entrymin sahibi ve dostların dostudur.
  • dikkat et şarkısıyla yeni nesil yazarları tüm gün korkutup sözlükten uzaklaştırabilecek aşmış bir izmir kızıdır. (bkz: hayat okulu)
  • yıllar önce-ki o zamanlar kendisi ergenlikteydi sanırım-bir arkadaşının dediği gibi the sad punk'tır kendisi
  • 17 yıl önce kaybettiğim ablamın kendisi olduğundan şüphelenmekteyim* üç renkli kedisini deli gibi mıncıklamak istediğimdir.*
  • dünyalar tatlısı, şirin, duygusal, düşünceli, biricik dost. bir gün kaçıp o bırakamadığı izmir'lere dönecek diye korkuyorum.
    hayır biliyorum çünkü giderse bir daha geri gelmez, bırakamaz orayı. okul desen bitiyor, dur bakalım ne yapacak bu kedi.
hesabın var mı? giriş yap