• en acı olanı da daha bir kaç sene önce livorno ile maç yapıp orak çekiç pankartı açan ve bununla övünen taraftar grubunun dünkü maçta murat sancak'ı kendilerinin önderi olarak gösteren bir koreografi yapmalarıdır.

bu utanç size yeter.
  • arkasına kendi ismini yazdırdığı formaları taraftara bedava dağıtan başkan.

geçen sezonun balıkesir maçındaki hakem neciydi, müsait olunca açıklasın lütfen.

(bkz: 1 mayıs 2021 adana demirspor balıkesirspor maçı)
  • kendini ülkeye halkın takımı olarak pazarlayan adana siyasetsporun* sahibidir. bir röportajında alakası olmadığı bu kulübe "asla kıramayacağım bir insanın ricasıyla geldim" demiştir.
  • bu sancak soyadlılar ne zaman başları sıkışsa fetö derler ama fetöcüleri fetöcülere şikayet ederler.bu ülkeye hukuk geldiğinde ne fetöcüler kalacak ne de bu sancak gibiler.
  • maç sonu açıklamaları şu şekilde olan kulüp başkanı.

''alper saka mıymış ne karın ağrısıymış'' demesine ayrı güldüm, fetö zamanının baş ihale avcılarından limak nihat'a ''fetöcüleri temizle başkanım'' demesine ayrı güldüm *

türk futbolundaki fetöcüler temizlense lig 5 takımla oynanır amk ne anlatıyorsunuz siz beyler?
  • https://twitter.com/…kmt/status/1398884630405828611

07:30'da yayınlanan videoya 09:11'de cevap vermiş şahıs!

korkuyorsunuz, gün gelecek hepiniz yargı önünde hesap vereceksiniz.

bir de kalkıp peker'i yalanlamış. bizim güvenimiz peker'e değil güvensizliğimzi ülkenin üstüne çökmüş müteahhit cuntası ve hükümet ile iş tutan herkese.

sancak ailesinin herhangi bir ferdi ile tuvalet terliği arasında kalsam tuvalet terliğine inanmayı tercih ederim.
  • sedat peker'in açıklamalarından sonra twitter'da yaptığı açıklama sonuna dua emojisi koymuştur. yeterli benim için şerefsiz olduğunu anlamam için.
    gerçek dindarlar, halktan çıkarı olmadan din anlatan yürekli ilahiyatçılar, kur'an'ı öğrenip öğreten ve kur'an'a uygun yaşayan yalansız dürüst vicdanlı müslümanlar, allah rızası için yoksula yetime destek veren cebi biraz para görmüş zengin müslümanlar, gözyaşıyla namaz kılan teyzem ninem amcam, sevgilisinden ayrılınca allah'a sığınıp kendini kuran'a veren dindar genç arkadaşım... siz farklı sizin yeriniz başımızın üstü.
  • covid test kitleriyle beraber beratı da evinde sakladığını öğrendiğimiz şahıs.
    ben demedim sedat peker dedi.
  • devlete tarihi gecmis kan ilaci satan kisi.

yarin iktidar degistiginde sokakta dolasamayacak adam gelmis ona buna fetocu diye laf atiyor. gene yarin iktidar degistiginde bu herif parasini cekip gidecek ve de olan yillarin adana demirspor'una olacak.
  • bütün akpli kulüp başkanları önce kulübü batırmış sonra da istifa etmiştir.
hesabın var mı? giriş yap