• şuana kadar survivorda yarışmış olan yarışmacılardan en sevdiğimdir kendisi.
    ilk survivor 2013 gönüllüler takımı açıklandığında fotoğrafından ve videosundan bana itici gelmişti ve en son tutucağım kişi o olur diye düşünmüştüm. tabi ilk haftadan sonra bu fikrim tamamen zıt yönde ilerledi ve önyargımdan dolayı utandım.
    kendisi sanırım şuana kadar survivora gelmiş en düşünceli, en iyi kalpli yarışmacı. laf olsun diye demiyorum resmen öyle. ailesi çok iyi yetiştirmiş evet ama çocuğun içinde de varmış. o yüzden ailesi, arkadaşları,sevgilisi çok şanslı.
    insanın böyle bir arkadaşı olursa o kişinin sırtı yere gelmez heralde çünkü sahiplenme ve koruma duygusu baya gelişmiş muratın. bir sıkıntın olsa onu geçirmek için elinden geleni yapar ve onu gidermedikçe içi rahat etmez. insanları kırmamak için de elinden geleni yapıyor. malesef ki böyle insanları hayatta çok kullanırlar özellikle hemcinsleri. fazla duygusallığı ve her şeye yetebilme isteği bazen üzülmesine sebep oluyordur.

çok iyi bir karaktere sahip. şu çok kesin konuşma huyundan da vazgeçse çok daha süper olur. yarışmalarda gördük o kadar kesin konuşuyor ki yapıcaz, edicez, alıcam gibisinden sonradan yapamayınca hoş durmuyor. hilmicem de kaç kez söyledi büyük konuşma kardeşim diye. hiçkimse büyük konuşmamalı çünkü sonradan çoğunlukla o büyük konuşmasından ağzı yanıyor insanların. bunun haricinde hiç bir rahatsız edici özelliğini görmedim.

murat, umarım senin için yazılan bu güzel şeyleri okuyorsundur. seni çekemeyenlere inat sen hep böyle güzel bir insan olarak kal, uzun vadede sen kazanırsın.
  • kendisi üniversiteden sınıf arkadaşımdı. sizi temin ederim, gayet efendi ve samimi bir çocuk. tanıdığım kadarıyla maddi durumu oldukça iyi. ama ne yazık ki, dış görünüşü ve diksiyonu yüzünden dışardan bakıldığında "şuna bak! tam bir zengin çocugu!" lafını yiyebilecek bir izlenime sahip. halbuki oldukça mütevazi biri. survivor yarışmasında da gerçek hayatta olduğu gibi efendi ve hırslı. seviyeli bir genç.
  • tamsaha dergisiyle yaptığı röportajda

- türk futbolunun gelecek vaat eden oyuncularından birisin ve biz seni biraz daha yakından tanımak istiyoruz.

- 1988 gaziantep doğumluyum. 8 kardeşiz. 7 ablam var, ben kazandibiyim.

diyerek yarmış genç yetenek. empati kurdurdu bana bir an.
  • murat sen misin?
  • tanımadığı insana kibar davranan kişiden zor zarar gelir. bu adam da öyle biri. yüksek potansiyeli var. yeteneklerinin birisini kullanıp ünlü olması dileğiyle.
  • gönüllüler arasındaki en aklı basında, en kaliteli, en efendi insandır. gerek kazandıkları ödül sonrası diğerleri unlulere laf sokarken takındıgı tavır, gerek konusmalarıyla süper biri. ailesini tebrik etmek lazım boyle bir erkek evlat yetiştirmişler. iyice sararıp soldu yalnız, eminim survivordan cıkar cıkmaz hayranları 10 kat artacak kendine gelir gelmez.
  • yakışıklı, müziğe üstün yetenekli, güçlü ve hızlı, kendini ifade etme ve hitabet gücü etkili, bunun yanında da altın gibi bir kalbe sahip insan. araba oyununda annesinin verdiği cevaplar: (hepsini doğru tahmin etti)

annesinin aldığı hediyeyi beğenmezse ne tepki verir? hiç bozuntuya vermez.
    eve istemediği misafir geldiğinde ne yapar? hiç çaktırmaz, ilgi gösterir.
    yaş gününüzde ne yapar? mutlaka hediye alır.
    ağır bir tartışma yaşandı, ne yapar? hakli haksıza bakmadan en kısa sürede uzlaşmacıdır.
    yaptığınız yemeği beğenmedi, ne yapar? hiç çaktırmadan afiyetle yer.
    telefonunda istemediği birinin aradığını görünce ne yapar? ne olursa olsun telefonu açar.
    hastalandığı zaman ne yapar? hiç hissettirmez.
  • gerçeğinin gereksiz agresifliğini bir kenara koyarsak her takımın ihtiyacı olan yeni emre belözoğlu. futbol federasyonunun sitesinde sözleşme bitiş tarihi -mayıs 2010- olarak görünse de, 1 hazirandan geçerli olmak üzre gaziantepspor ile 2 yıllık yeni bir sözleşmesi var. antep bu sefer de beşiktaş'ın yayın gelirine el koyabilir. favori beşiktaş, plase galatasaray, sürpriz bülent uygun.
  • ilk başta dış görünüşüyle dikkat çekse de cem yılmaz taklitleri, şarkı söylemesi, komikliği ve tabii ki yarışmalardaki hızı ve başarısıyla adamsın dediğim survivor yarışmacısı.
hesabın var mı? giriş yap