• her nasılsa türkiyedeki organizatörlerin dikkatini çekmemiş 2 gruptan birisi.. diğeri için (bkz: dredg)

kornu bu ülkeye getiren insanlar artık mudvayne'i de burada görmek istediğimi veya istediğimizi anlasınlar.. hastalık ötesi bass rifleriyle ryan martinieyi görmek istiyoruz efendim.. aaa yeter artık..
  • akıllı müzik yapmayı bilen mükemmel armoni ve düzenleme bilgisine sahip bir basçısı olan grup..bu tip gruplarda genelde öne çıkan ya gitaristlerdir ya da vokallerdir ama mudvayne için bu durum tam tersi..progressive öğelerle bezenmiş sert ama yakalayıcı melodileri gayet başarılı..
  • ghost shipten sonra saw 2 filmine de forget to remember soundtrackini veren gönülleri fethetmiş grup.gerçekten de yaptıkları müzik korku-gerilim tarzı filmlere çok iyi uyuyor.devamını da bekliyoruz mudvayneden.
  • kimilerine göre numetal, kimilerine göre "math metal", bana göre komplike yapısıyla gayet prog metal. enterasan işler deniyorlar, hem görsel anlamda hem müzikal anlamda. takip edilesi bi grup. the end of all things to come yılın en iyi sert yapıtlarından biri. çılgın sanatçılar topluluğu.
  • ghost ship filmindeki son sahnede calan parcayi soyleyen grup.
  • mudvayne'i ilk 2009 yılında dig parçasının canlı versiyonuyla öğrendim, ilk çaldığım metal müzik şarkısı da death blooms. chad gray her ne kadar mükemmel bir sese sahip olsa da bu grubun asıl olayı basistleri, adam gerçek bir yetenek, gitaristin de rifflerini oldukça başarılı buluyorum, tekrar bir araya gelmişler sanırım, umarım güzel şeyler dinleriz.
  • bir araya gelmişler!!!
    konser görüntüleri internette mevcut.
    lise yıllarıma geri döndüm, nostaljik nostaljik kafa sallıyorum ;_;
  • 2000'lerin başlarında ilgimi çekmiş, epey dinediğim bir gruptu. nu-metal'le çok ilgisinin olduğunu sanmıyorum. arada bass-slap'lerinde acid-jazz tadı alabilirsiniz. "ld50" ve "end of all things to come" albümleri güzeldir.
  • yeniden birleşip kazı çalışmalarına başlayarak bizi mutlu? edecek grup.
  • aklıma hayalet gemi filminin son sahnesinde ki şarkısıyla kazınmış olan grup şarkı ise not falling dinleyin efenim.
hesabın var mı? giriş yap