• taş çatlasa 15 yaşındaki bir veledin (sörfçü mü neymiş) evini de gördükten sonra maaş bordromu diplomama zımbalayıp ateşe verdim, küllerini de balkondan savurdum..
  • mariah carey'in evini.. pardon sarayını gördükten sonra "nasıl? neden? ne şekilde?" gibi sorularla kendimi sorgulamama sebep olan program..
    "this is the shoe room.." dedi yaa.. allahım sen aklıma mukayet ol..
  • hayatimi yeniden gozden gecirmeme ve derin bir oh cekmeme vesile olan televizyon sovu. kim ister ki evinde tam kadro kuafor salonu besleyen bir mariah carey olmayi?
  • tam kafa dagitmalik program. hele bir de evin cocuklari mekanlari gezdirdikten sonra kamera ebeveynlere donunce cidden dagitmak mumkun. misal 3-5 kisilik cekirdek ailenin kisi basina 3 arac, 4 plazma dustugu saray yavrularinda en az 15-20 calisan ve bir o kadar da misafir* var. annenin yorum su: "burada misafir agirlamaktan cok hoslaniyorum. 5 kisilik ailemiz icin surekli 50 kisilik yiyecek bulundurmak ve onlari paylasmak cok guzel." aferin hanim kadin bak. kendini milleti yedirip icirmeye adamis negzel.
  • bu elemanların hepsinde araba olarak mutlaka spor mercedes ve döner krom jantlı cadillac cip bulunur ki herhalde zengin zenciler için kanuni zorunluluk bu diye düşünürsünüz. bir de evlerinde mutlaka bir yancı grubu vardır, genelde mutfakta, tv salonunda falan takılır bunlar, hep te amerikan futbol forması giyerler.
  • "zenginin malı züğürdün çenesini yorar"
  • doğru düzgün konuşamayan, illegal yollardan* para kazanıp bunu sanki kaset satışlarıyla elde ediyormuş gibi millete anlatan amerikan rapçilerinin, iki klip çekip nasıl para içinde yüzdüğünü gösteren, işin daha da iğrenci o paralarla nasıl görmemişlik yaptıklarını gösteren, ibret verici program.
  • bu hafta weekend'i olan program mtv'de.

azinligin güzel evi vardir. güzel burada kendime göre kullandigim bir sifat olacaktir, lütfen dikkat;

richie rich kadar para sahibi, zevk yoksunu, kendi evlerinin tasarimini bile birazcik olsun üstlenememis, som altindan kanepe yaptirip (bildigin altin iste semsert bir sey) "baba ya iste evimin en rahat koltugu lets gov!" diyen, eski zamanlardaki abazanliklarinin acisini bir sekilde o sirada alt kata getirilen motor kizlari kameraya sokusturarak çikaran, evine basket sahasi tenis kortu yaptirip bunlari oynamasini gerçekten bilmeyen, yataklari üstünde kaç hatun zipladigini igrenç bir sekilde siritarak belli etmeye çalisan bir sürü kironun da evi güzel degildir bence.
  • boy george nin penis başı nı aksesuar olarak, kapı tokmağı, koltuk kolu gibi yerlerde kullandığını öğrendiğim faydalı program.
  • "birsürü param var ne bok yiyeceğimi şaşırdım" insanlarının altınla kaplattıkları tavanlarını, mini oto galerisi tadındaki garajlarını, 7 dönümlük elbise odalarını, arka bahçelerindeki göllerini sergiledikleri program..
hesabın var mı? giriş yap