• sağ alt köşeden online penceresinin açılmasıyla birlikte insanın içinin heyecan dolmaya başladığı günlerdir.

bir de selam vermeyip direkt meşgul moduna alınca moraller bir bozulurdu ki.
  • ne dinliyorum özelliğini açıp media player'a onun en çok sevdiği gruplar ve şarkılar eklenip dinlenirdi aynı günlerde. ben ona o başkasına aşık.
  • hele bir de discovery kullanıldığında, msn penceresini açtığındaki heyecan...

yaşlandık lan.
  • grinin yeşile dönüşüne büyü gibi bir hissin eşlik ettiği günlerdi benim için. içinde kelebekler uçuşurdu insanın. şimdilerde ya bitmiş ya da yıpranmış pek çok ilişkinin ilk heyecanlarına eşlik etmiştir muhtemelen. hayat, ayrılıklara, acılara rağmen böyle liseli ergen hisleriyle güzel sanırım. yitirdik gitti.
  • güzel günlerdi. o herşeyi kendi yanından görür almak istediğini alır başka şey düşünmez beni unuturdu.
  • çok sevdiğim bir arkadaşımın şarkı sözlerini değiştirerek
    "ben de özledim ben de
    resmin var şu an msn'de" kaydı yaptığı günlerdi. hey gidi.
  • yarak gibi günlerdi bu günler.

"üst üste bu kadar titreşim gönderemezsiniz" lafı sonrası 15 inçlik monitöre sandalye sokmanın nesi güzel olabilir ki amk?
  • şimdi acaba nerede online'dır diye düşünülen günlere bırakmıştır. ahh ah.
  • fakir cocuklarin internet kafelerde bos masa bulmak icin saatlerce bekledigi zamanlardi.
    neyse masa acilir heyecanla msn acilir ve oturup melul melul beklenirdi.
    o zamanlar boyle cep telefonlari yok kiz bakirkoyde oturuyor cocuk umraniye de, sahilde bir kafede bulusma ayarlanirdi belki ayda bir sonra ayrilinca msn icin bir saat belirlenirdi.
    iste o saat gelmesine yakin bos masa bulabilmek icin erkenden masaya oturulur o msn simgesine bakilarak dusunulurdu.
    sonra kiz gelir online (cevrimici mi ? ) turkcesi neyse kiz gelir zirrrr zirrrr bir ekran titretme atar, sana yazmaz baskalarina yazardi.
    kizin durumu iyi babasi havaalani bilmem ne muduru evinde pc, pc yi gectim internet bile var ne anasinin gozuydu o zaman eve internet almak, hani kemal sunal reklamlarda oynardi o bile sonradan cikti.
    neyse kiz seni sikine takmaz sende kafanda onlarca tilki dolastirip siktirip olup giderdin.
    amaaaaa aradan yillar yillar gecince sen degidsir yakisikli uzun boylu mavi gozlu efsane haline gelince bu sefer kiz senin telefonunu bulup yeni yeni yururlukte olan face den yazmaya baslardi, tabi bu seferde sen siklemezdin.
    nah siklemezdin icin erirdi icin.
    neyse nerelere geldik telefondan yaziyorum birde nasil bu kadar yazdim, cocukluga indim psikolog arkadaslara selamlar.
hesabın var mı? giriş yap