• ticaret yapilacak insanlar degillerdir. cakallik bol miktarda.
  • mısırla alakaları yoktur. ne kaynatmasını bilirler ne de üzerine tuz serpip kemirmesini. bi piramitleri var işte onu da onlar mı yapmış belli değil.
  • turistlerden taksi ücretinin 4 katını isteyip sadece 3 katını verince az biraz yavaşlayıp, destinasyonda küfür ederek arabadan atarcasına indiren mısır ülkesinin vatandaşları
  • 4000 sene evvelki kültür ve teknolojileri su andakinden cok daha ileri olan topluluk.simdiki misirlilara o piramitlerin aynisini yapin deseniz yapamazlar tahminimce
  • super zeki ,super ileri bir toplum
  • icinde misir olan seyleri grup hallinde genellemek icin kullanilir.
    cumle icinde kullanalim:
    huseyin misirililari bitirme olm ishal olcan, bak burda susamlisi da var.
  • - bak şimdi buraya abuk sabuk bi şekil çizecem, bundan 2000-3000 yıl sonra bunun üzerine kafa patlatacak insanlar. çeşit çeşit yorumlar yapacaklar, yav bunu kim çizmiş, ne adammış diyecekler.
    - ben firavunu domalırken çizecem, ilerde ne göt adammış diyecekler. bi de bana tapın diyor göt oğlu göt, baban da öyle diyordu bak tapa tapa gitti eşşek cennetine. geçen bi çok şükür dedim kendine sandı salak, la bu bi mutlu bi mutlu, kalktı illa ben ölünce seni de benle gömsünler, dediğime diyeceğime pişman oldum. bu yüksek mertebeye beni de layık görmüşmüş de ben şöyle iyi adammışım da krallığa layıkmışım da. e eşşoğlusu geberip gidiyon daha, ne sikime beni de yanında istiyon.
    - ciğersiz dalaksız, yok bi de organlarını tuzlayıp, kablara koyacakmışız, ulan madem tapın bana diyon, daha organlarını kurtaramıyon sen neyine tapalım, tuzlu ciğerine mi. tevbe tevbe.
  • uzaylılarla eski ahbab olan toplum.
  • ellerinde misirla gezen insanlar
    bunlardan yazin sahilde bol bol gozukur.
  • pek bir tatlı, pek bir cool, pek bir zeki.
    aşık olmam inş.
hesabın var mı? giriş yap