• dün verdiği noel partisine gidip, sarılıp fotograf çektirdiğim dünyanın en nazik, yardım sever, minnoş, bol kaslı erkeği. baya kazaktan hissediyorsun kasları o kadar. çocukları da kendisi kadar tatlı, dünyanın en muhteşem babası olan şahane insan. karısı da yazar bu arada.

p.s. gerçekte gözleri çok daha mavi ve muhteşem...

edit: bu da fotagrafın linki
  • gözlerine her baktığımda kendimi okyanusun ortasına çakılmış bir uçaktan sağ kurtulan tek yolcu gibi hissediyorum. kafamı çevirdiğim her yer mavi. sayesinde bir süper gücüm olduğunu öğrendim: gözlerimle maviyi yudumlayabiliyorum! artık vücudumun %70'i su değil, mavi.

misha, sana ekşi sözlük kanalıyla ve tüm içtenliğimle sesleniyorum. o kara kuru karını bırak gel bana he de. şahsıma vardığın takdirde üzerine yapacağım taşınır mallarımın sıralı tam listesi:

-bir adet lenovo g570 laptop,
    -bir adet samsung galaxy s4 mini cep telefonu,
    -bir adet arçelik çamaşır makinesi (1000 devir),
    -bir adet arçelik mini buz dolabı,
    -bir adet ipod shuffle (metalik mavi)
    -ve bir adet sennheiser kulaklık.

evet, taşınmaz mal varlığım olmadığını tahmin etmişsindir şüphesiz. fakat hoşçana bir kız olduğumu söylerler. ayrıca şark hizmetini tamamlamasına 3 ay kalmış bir hocanım olduğumu belirtmemde fayda var. ben olsam bu cazip teklife hayır demezdim. iyi düşün öyle ver kararını. yalnız evvelden uyarmak isterim, rocasea’dan mustaribim biraz. beni heyecanlandırmadığın müddetçe (ki bunu başarman çok zor olacak) kızarmam. sana olan sevgim bazı zamanlarda pastırmadan bile fazla; ancak genel anlamda pastırma aşkım bir kuple daha ağır basıyor. bu arada selanik göçmeni olduğumdan sana daha önce bahsetmiş miydim? hımm gerçi bu sizin oralarda pek prim yapmayabilir. hay allah entry’me ne kadar da romantik bir başlangıç yapmıştım oysa ki, iyiden iyiye boka sardı. lakin elimde değil, zihnimi meşgul ettiğin zamanlarda cappy karışık meyve suyuna tütün kolonyası karıştırıp içmişe dönüyorum. öyle sarsık, öyle şuursuz, öyle umarsız… çatık kaşlarından ve testosteron bombası sesinden sen suçlusun!

(not: bu rezil; fakat samimi itirafım kendisini birkaç gün içerisinde imha edebilir. o yüzden elini çabuk tut bebeğim. ha bu arada gelirken senin ufaklıkları getirmezsen çok sevinirim. okulda kafam yeterince şiştiği için çalışma saatlerim dışında çocuk sesine tahammül edemiyorum.)
  • en çok da, kedi gibi kafasını eğip bakışının hastasıyım. ek olarak; kedilere bayılırım.
  • twitter'da uk ve phone booths ile ilgili bir duyurusu olacağını yazmıştır, kendisi 12. doktor mu olacaktır?

edit: tabi ki bizi keklemiş, bu adam niye böyle :(
  • supernatural dizisine 4. sezonda dahil olmuş, tanrı'nın meleklerinden* birini canlandıran oyuncu. dizideki ismi de castiel'dir. yalnız ben böyle karizmatik bir melek görmedim arkadaş.* hele ikinci bölümde dean ile bir konuşması var ki o artiz herif ile pıssss diye söndü karşısında.

http://www.imdb.com/name/nm0172557/
  • dizi tarihinin en karizmatik karakterlerinden birine hayat veren oyuncu. artık supernatural'i onsuz düşünemiyorum.
  • en yakın zamanda arayıp dean tarzıyla "helo kees" demek isterim. sonra kaparım ama. aniden yanıma falan ışınlanır durduk yere iş çıkmasın.
  • twitterde bir vatandaşımızla çektirdiği resmi dolaşan aktör.

sen git l.a de misha collins'le resim çektir, ankaragücü flaması aç. bunu bir türkten başka kim yapardı ha? kim? :)
  • yav ne brad pitt ne robert de niro hiçbiri bu adamın yerini dolduramaz bende. karizmatikliği bir yana oldukça sempatik ve alçak göünllü.
    seviyorum seni adam.
  • twitter'dan takip ettiğim kadarıyla kendisini tek bir cümleyle tanımlayabiliyorum.deli bu deli.
hesabın var mı? giriş yap