• türkiye yi hatırlatır. her ne kadar bunlar sevimli ve sakar olsalar da amaç aynıdır. kendilerine zulmedecek değer vermeyecek şekilden şekilde sokup canlarını yakacak, acımasız görevlere gonderip umursamayacak en kötü lideri , patronu (boss) aramaktadırlar.
    buldukları tüm boss ları önce yuceltmis sonra yok etmişlerdir.
    buradan tüm boss lara selamlar.
  • yeni bir işten beklentiniz nedir diye sorarlarsa kesin "respect! power! banana!" diyeceğim. gelse de izlesek dediğimiz film...
  • ağzını yüzünü yediğimin sarı fırlamaları.

arkadaş resmen antidepresan etkisi gösteriyor bunlar, eşşek kadar adamım sabahtan beri tüm videolarını izledim, gülmekten gözümden yaş geldi, bildiğin göbek* kası yaptım.

bir ampul anca bu kadar güzel takılabilirdi; http://www.youtube.com/watch?v=sysvdxtcd50
  • türkiye'de dublajlı 3d terörüyle gösterime girmiştir. 2d ve orijinal izlemek için birkaç salonun akşam 9 civarındaki son seansına gitmeniz gerekiyor. okulların açılmasına denk gelsin diye temmuz'dan eylül'e attığınız film okulların açılışının ertelenmesiyle böyle götünüze kaçar işte. beter olun.
  • koskoca adama pelüş figürlerini aldıran karakterler.
  • kevin, stuart ve bob'un sevimliliği üzerine kurulu filmi hiçbir şey vaat etmediği nedeniyle beğenmeyenler var.

izlemeyenler için açıklayayım geçeyim, "titanic'te tüm film denizde geçiyor, hiç kara çekimi yok" demek gibi bir şey bu.

gidin, salyalar çıkararak gülün ve günün kalanında banana diyerek dolaşın.
  • bilmiyorum sozluk bilmiyorum.

belki beklentiden, belki film cikmadan once bir cok parcasini yayinladiklari icin despicable me tadi alamadim.
    beklentim gulmekten karnima agrilar girmesi seviyesiydi tabii, oyle seviyorum minionlari. onu soyleyeyim.
    bi de hikaye 3 lunun ustune cok yogunlasmisti, diger elemanlari az gorduk.

neyse, cok eglenceli ve komik film. keyif ala ala izleyin.
  • http://www.imdb.com/…i996454425?ref_=ttvi_vi_imdb_6

sabahin korunden beri acip acip izliyorum.. o kadar mutluluk verici, o kadar cocuksu ve saf ki.. hem guluyorum hem agliyorum.. kemal sunalin sabanindan, sakasina gulunmeyen adama, kendi yerli mali haftamda yasadigim travmadan, izledigim nice animeye kadar; aklima turlu turlu seyler geldi.. asiri komik ve tatlilar.. bi tanesini eve goturup, konustuklari dilde hebele hubele konusasim geldi.. banana songdan sonra, bi kac senelik favorim de bu trailer olacak belli.. dramli, entrikali turk dizileri yerine; gunde 10 dakka soyle seyleri verseler reklam niyetinde, turk halki bu kadar adi, sapkin ve insanlik disi olmaz..
  • türkiyede neden tüm salonlarda türkçe dublajlı olarak gösterime girdiğine anlam veremediğim film.
hesabın var mı? giriş yap