• sadece isminden ve sürekli gülüşünden dolayı seviyorum bu çocuu, 78 doğumlu çünkü... gelecek vaadeden çaylaklardan... basketbol izlerken en keyif aldığım olay olan asiste çabalıyor habire, bi de gidip piwot ribaundu alır almaz, adamın elinden alıyor topu, kaç kere yaptı sayamam, top çalma istatistiği de iyidir mutlaka.

bi de küçücük bi oolan, en fazla 1.85 falan; o da topuklu nike ile lakin vancouer grizzlies'te oynuyor şu an.
  • bu sezon şimdiye kadar %50'nin üstüne üç sayı atarak kariyerinin en iyi dış şut performanslarından birini gösteriyor rolü azalsa da. özellikle son 7 maçtaki %74 müthiş.
  • arkadas adam 33 yasina geldi, tipi hala liseli.
  • zamanının rol modeli. şahsıma basketbolu sevdiren beyaz. (bkz: neredesin be oğlum)
  • nba tarihinin en iyi oyun kurucusu olan vasat basketbolcu. pipiyi andıran ismi ve delici bakışlarıyla gerçek bi süperstardı.
  • sayesinde mario chalmers ile arroyo'nun aynı kefeye konulduğunu da gördüm ya ölsemde gam yemem. big three ayağına miami'yi takip etmeye başlayan "sadık" taraftarlar hemen vuruyor chalmers'ın kafasına. mike bibby'nin arco arena'daki hallerinden eser kalmadığını ve chalmers'dan tek fazlasının yüzdeli şutu olduğunu idrak edebilirsek ne güzel olur! e tabii ki miami'ye ilaç gibi gelecektir lakin burada mario chalmers'ı itin götüne sokmanın alemi yok.

arroyo için birşey demeye gerek yok. zamanında 24 saniyenin 20'sini piç eden bir adamın böyle bir takımda olmasını sene başından beri anlayamıyordum...
  • nba'in underrated oyuncularından biri daha.şutu en iyi olan pg'lerden..
  • son 9 macin 4unde 40+ sayi atmis pg
  • nba kariyerinde play off maclarini ilk defa bu sene kings formasinda oynamasina karsin sankin 10 yillik kings oyuncusuymus gibi oynayan zat. *
  • mac sirasinda kenarda otururken, surekli tirnak torpuleyen, maci seyretmeyen ilginc sahsiyet..
hesabın var mı? giriş yap