• havacılıkta m harfi
  • eminonunde satılan, kaliteli* ve ucuz bir spor ayakkabı markası.

(bkz: nike)
  • flash tv için sarı bıyık neyse, discovery channel için de "mike" kardeşimiz o derecede önemlidir. her taşın ve her bokun altından mayk çıkar.

- mayk ekseriya motorsiklet toplayan koca götlü bir adamdır.
    - mayk bıdıbıdı eden karısını kesip sonra da delilleri iç eder..
    - çavuş mayk devriye gezdiği sırada tehlikeli araba kullanan bir vatandaşa dur çeker, olaylar gelişir.
    - mayk'ın havada uçan araba yapmak için 500 sterlini ve önünde 48 saat süresi vardir.
    - mayk ayağını çim biçme makinesine kaptırdığı için acil servise kaldırılan bahtsız bir insandır. netekim ona müdahale eden doktorun ismi de mayktır..
    - mayk, oklahoma new zıttırıbıdı'da hortuma kapılan serserinin biridir. çok korkmuştur, hayatında ilk defa böyle bir şeyle karşı karşıya kalmıştır..
  • çok ciddiyetsiz bir dizi. karakterlerin 4.duvarı yıkıp izleyiciyle yılışık yılışık konuşması bütün dramı ve heyecanı öldürüyor. tyson'a daha çok benzeyen bir oyuncu seçebilirlerdi. adam sürekli uyuşturucu çekmiş gibi bakıp gülüyor. hiç rol yapamıyor. zaten dizide genel olarak oyunculuk yerlerde. cus damato'yu harvey keitel'in canlandırdığını sonradan öğrenip çok şaşırdım. o bile o kadar sönük ki! evet mike sağlam partileyen biriydi ama sporcu yanı, antrenman disiplinine hiç değinilmemiş. sırf mike tyson'u çok sevmemin hatrına sezonu bitirdim.
  • hulu'da yayınlanacak mike tyson dizisi. 8 bölümlük mini dizi 25 ağustos'ta başlıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=qr6kkr5upra
  • askeri kod. dakika.
  • abd’nin 1952 yılının kasım ayında gerçekleştirdiği ilk termonükleer atom bombası denemesinin adı.
  • gerek çekim gerekse hikaye anlatım tekniğiyle ayla ve müslüm'ün yapımcısından çıkmış gibi duran, tyson'ın hayatına dair bir mini seri.
  • sıkıcı.
  • gördüğüm kadarıyla mike tyson undisputed truth'dan uyarlanmış mini dizi.
    o güzeldi, buna bakacağım...
hesabın var mı? giriş yap