• gay oldugu konusulurdu, umarim sacma sapan bir nefret sucu icin canindan olmamistir. gerci gencecik gitmis adam, ne sebepten olursa olsun yazik olmus. cok uzuldum.
  • muhtemelen homofobik bir cinayetin veya gizli kapaklı ilişki yaşadığı bir kişinin kurbanı. katilinin bu özelliklerin her ikisini taşıması da kuvvetle muhtemeldir.

zamanında basketbolda büyük gelecek vadeden, kevin garnet'la beraber parkelerin tozunu atıp zirveyi zorlarken bir anda kendini türkiye liginde ali karadeniz olarak bulan birisinin hazin sonunun muhtemelen gazetelerin üçüncü sayfa haberlerinden öteye gidemeyecek olması tam anlamıyla bir trajedidir.
  • new york'ta aracında ölü bulunmuş eski basketbolcu. beşiktaş forması ile harikalar yarattığı maçları tribünden takip etmiştim, haberi alınca çok üzüldüm. rip..
  • tbl'de forma giymiş en iyi oyunculardan biriydi benim gözümde. özellikle türk telekom'da oynadığı zaman birçok maçı tek başına domine etmisligi vardı.
  • önce reddit'de eski knicks draft seçimi ölü bulundu haberini gördüm. haberin içeriğinde homofobik bir cinayete kurban gittiginden bahsedilmesi ilgimi çekti. google'da kısa süreli bir araştırma sonucu ülkemizden yolunun geçtiğini öğrendim ve aman tanrım ali karadeniz'den bahsediliyormuş sabahtan beri. keşke ülkemizde cinsel kimliğini rahatça yaşayıp mutlu bir hayat sürme olanağı olsaydı da bu kadar anlamsız bir nedenle aramızdan ayrılmasaydı hatta yönelimleri yadırganmadan milli forma ile bir kez bile olsa görevilseydik onu. (en iyi zamaninda emir'den daha iyi katkı verirdi mersin'de oynarken gavurların beast dediği seviyedeydi bilen bilir) her ölum gibi bu da çok ama çok zamansız oldu.
  • basketbolcu olani tbl'nin gordugu en iyi fandimentilli uzunlardan, aktor olani kisisel tuketim tarihimin en basarili oyuncularindandir ki, bu noktada vardigim nokta ismimi michael wright diye degistirmemem icin hicbir neden goremedigim olur.
  • 3 yıl mersinde forma giydikten sonra basketbol hayatına fransa'nın cholet basket takımında devam eden emektar basketbolcu. 1998 yılında kevin garnett'la beraber dünya gençler şampiyonu olan abd genç milli takımının en skorer oyuncusuydu.
  • en son iran takımlarından petrochimi bandar forması giyen pivot.
  • 1983 yapımı olan v'de de oynamış aktör.

(bkz: ziyaretçiler)

aynı dizide oynamış olan george morfogen ile yıllar sonra oz'da da bir araya gelmişler.
  • 2007-2008 sezonunu ciddi bir sakatlık yüzünden tedavi ile geçirmiştir. halen bu saktlığının etkisi ile yüksek verim verememektedir. sakatlandığında tbl'nin ve uleb cup'un en değerli oyuncusu durumundaydı! fiziğine oranla kıvrak oyunları, düzgün şutu ve solak olması büyük avantaj.

belirtmeden geçemeyeceğim; inanılmaz bir popoya sahiptir! poposu yarım metre arkadan wright'ı takip etmektedir. post up yaparken, pas pozisyonu alırken kendisine büyük avantajlar sağlamaktadır bu popo.
hesabın var mı? giriş yap