• çocukken allah pokemon olduğuna inandığım, pokemon tartışmalarının rakipsizi, en karizmatik, en ulaşılmaz pokemon. 40 yıllık pokemon eğitmeniyim böyle pokemon görmedim.
  • ilk seri ve ilk 151 pokemonun tartışmasız en güçlüsüdür.vantuz benzeri 3 parmağından bir tanesini kaldırırsa film orada biter.
    pokemon ya da insan tanımaz.yok eder.
    legendary pokemonlar bile ancak postacılık gibi ayak işlerini yapabililer bunun.
  • nasıl unuttuk hayret doğrusu. affola. aradan geçmiş bir sürü yıl. ismini görünce aklıma sinsi bakışları geldi :). biliyorum smiley pek etik değil bu ortamda da gülesim geldi. mewtwo yenilmezdi de, acaba bir alakazam derbisinde ne olurdu diye merak ettim.

edit: alakazmın kaşıklarını bükmüşlüğü varmış.

ey mewtwo! sen nelere kadirsin...
  • ağlayarak yenebileceğiniz bir pokemon idi, pokemon the movie'den hatırladığım kadarıyla. bi de taş yapar.
  • kendisi mew ve insan dna sının karıştırlması sonucu üretilmiş yapay bir pokemondur. askeri amaçlı üretilmiştir ama kendisi böyle bir değersiz alet olarak kullanılacağını anladığı için roker takımının tesislerinden kaçmıştır ve insanlara düşman olarak yaşamıştır. insanların pokemonlara saygı duymadığını ve sadece kendi hırsları için onları kullandığını düşünür. mew i hiç sevmez. pokemon the movie de mew le kapışırken araya kaynayan pikachu ya gelen psişik boltun önüne atlayıp pokemonu için kendini feda eden ash i görünce insan ırkına bir şans daha vermiştir. o günden beri de bir daha hiç görülmemiştir.

ayrıca pokemon evrenindeki çocuk ruh sağlığını kötü yönde etkileyebilecek olan tek pokemondur. daha çok kanlı japon animelerine yaıkşmaktadır kendisi

burdan kaçması filan izlenebilir. http://www.youtube.com/watch?v=cy9nmhasww4
  • cok geli$mi$ pokemon. pokemon'lar kafalarindan elektrik sacmak, toplarin icine kanalize olmak ve adini simdi burda saymak istemedigimi bir suru ustun ozellige sahip ama iki kelimeyi bi araya getirip konusmaktan, kendilerini ifade etmekten aciz yaratiklardir. sonra bi gun mewtwo icad edilir. mewtwo transandantal meditasyon yapmakta ve duzenli olarak sut icmektedir, tabii butun bunlarin sonucu olarak vantrolog olmayi ogrenmistir. insanlar onun dusunce gucuyle konustugunu falan sanmaktadirlar, olaylar gelisir..
  • pokemonlar söz konusu olduğunda türü farketmeksizin yardım eden, tüm jenerasyonların en nazik pokemonudur. vay efendim "grimer leş gibi kokuyorsun" falan demez yardımını eder; hayalet pokemonları da sever, sayar. ilk jenerasyonun kusursuz olanıdır.

http://9gag.com/gag/5942454

--

bu da oyun serisindeki hayat hikayesi:

http://9gag.com/gag/6800387
  • pokemon red,green,yellow,firered ve leafgreen'de elite 4'u yenip cerulean cave'e giderseniz karşılaşabileceğiniz pokemondur.
  • bilinenin aksine total stat'da arceustan sonra en güçlü pokemondur. sp. attackta ise deoxysin attack formundan sonra ikincidir. bir psychic pokemonun ihtiyacı olan sp. attack ve speed statları söz konusu olduğunda hala en güçlü pokemondur. dark type hariç her türü, isterse not effective olsun devirir. alakazaamı bunca yıldır sevme sebebimiz, tamam defansı çok güçsüzdü ama, hızı sayesinde bir vuruyor, pir vuruyordu. o yüzden 5.nesil olmuş, toplam 600 tane pokemon olmuş, hala gönüllerin lideridir. aura sphere öğret(dark typelardan kurtulmak için), dark pulse öğret(ghost pokemonlar için), psychic'le recover da diğer moveları olsun. hiç item kullanmadan 5 defa lig bitirir, 10 tane online oyuncu devirirsiniz.
hesabın var mı? giriş yap