• 2010’ların en iyi prodüktörlerinden biridir hatta en iyisi bile diyebilirim. son 4 aydır metro dışında kimseyi dinlemiyorum gerçekten it köpek gibi kopmalık şarkılar yapıyor brooklyn carter’ın dediği gibi ve kabul etseniz de etmeseniz de hip hop’a yön verdi bu adam. amerika’daki en iyi rapçiler bu adamın kapısında köpek oluyor. dr dre mi kaldı amk bi dönün de müzik piyasası nerede bir bakın bu adamlara laf etmeden önce.
  • birlik ve beraberliğe ihtiyacımızın olduğu bu günlerde yeni bir albüm çıkartması gereken producer.
  • baş mimarı olduğu trap kültürünü inatla reddeden aşırı mütevazı prodüktör. altyapı verdiği bütün mcler kliplerinde, mücevherlerle süslü gucci ceketlerin içinde parlayıp kalça tokatlarken; kendisi piyano başında veya kart masasında durmakla yetinir.
    (bkz: if young metro don't trust you i'm gonna shoot you)
  • siz üstteki yazarın kusuruna bakmayın, kendini hep böyle deliliğe vurur.
  • prodüktörlüğünü yaptığı şarkıların neredeyse hepsinin başına 'if young metro don't trust you im gon shoot you.' ve ''metro boomin want some more nigga" sözlerini sıkıştırır.bana kalırsa dönemin en etkili prodüktörlerinden biridir.
  • dr. dre çağına göre üst kalite müzik yapan bir adamdı ama

metro, mike will, lex luger, young chop, murda, cashmoneyap, ronny j, london onda track, wheezy, big head, tay keith, zaytoven, jetson made ve şimdilik adini hatirlayamadigim bir sürü producer dre'den cok daha iyi işler ortaya çıkarıyor.

dr dre'nin çalıştığı eminem, snoop vs. adamlar rap olarak aşmış kişiler ben bile beat yapsam bu adamların şarkısında sırıtmaz çünkü adamlar rap yapıyor.

ama günümüz parçalarına bakın yukarıda ki producerlar yerine dre yapmış olsa emin olun 100 bini geçmez çoğunun izlenmesi bu parçaları dinlettiren rapciler değil producerlar, açın parçaların instrumentallerini dinleyin tek başına saheser.

metro günümüz şartlarının en iyi produceri bana göre.
    ve benim en favorilerimden hiphop ta çağ açıp çağ kapatan young chop on the beats.
  • çok farklı bir adam gerçekten.
    senfoni orkestrası ile performans gerçekleştirdi. muazzam.

baştan sona izleyin. en güzel yeri on time ve sonra tabii ki superhero'ya geçişi.

umarım future ile bir albüm gelir. o konuşuluyor şu aralar. efsane olur.
  • redbull senfonisi inanılmaz güzeldi. senfonide miraca çıkıp mehdiliğini ilan etse şaşırmazdım.
  • şahsıma zenci rapini sevdiren prodüktör.
  • 1993 doğumlu genç albüm yapımcısı, dj. future, drake, the weeknd, ty dolla sign, travis scott, young thug gibi isimlerle çalışmışlığı vardır. çoğu parçasında artık kendiyle özdeşleşmiş "metro boomin want some more nigga" sloganını kullanır. low life'tan bir örnek verelim:
    metro boomin want some more nigga

tabii ki bu davranışı komiklikler şakalara sebep olmuştur.

mesela bu var

şu var

ahan da bu var

bu da benim favorim

teşekkür ederim
hesabın var mı? giriş yap