573 entry daha
  • olum bu oyuna ne olmuş lan. hiç o eski havası yok kostüm var yeenim tarzı dede muhabbetine girmeyecem. oyunun direkt temeli yok. ulan biz eskiden oynarken 2010 civarı o tee milat öncesinden kalma eski püskü bilgisayarım cayır cayır akardı birinci köyde. yüzleerce binlerce pazar olurdu serverde. aq oyununda şimdi pazarları taşımışlar laglanma sebebiyle ayrı alana. ulan ch1 de 20 kişi var ona rağmen oyun kasıyor 8gb vramli rx 6600 lı bilgisayarda. bunu nasıl becerebildiniz amk. zamanda geriye falan mı gittiniz 2024 de pazarları olmayan 20 kişinin olduğu yerde oyun nasıl bı kadar yavaş kalabilir. yazılımını para vermemek için meslek liselilere mi yaptırdınız. onlar bile daha iyi iş çıkarır gerçi. gerçi şirket yöneticileri de haklı. bu kadar enayi bu oyuna aylığını basıyosa ne gerek var. sömür sömürebildiğin kadar eşşekleri. dostlar biraz onurunuz duruşunuz olsun valla. bunu oynayacağınıza gidin aylık verin wow ff14 falan oynayın. bu adamların size saygısı falan yok.
  • hala bu kadar oynayanı olmasına şaşırdığım oyun. random pvp serverlerinde bile 10-15bin genç online takılıyor. hepsi zaten sabah akşam itemci de 200-300 tllik yang satmak için hesap kasıyor. piramit sistemi var oyunda herkes birbirinden yang alıyor sonra 1 hafta gece gündüz mesai yapıyor 1000 lirayla başladığı oyundan 1500 lirayla ayrılıyor mutlu oluyor. ulan 500 lira o emeğine değdi mi

bütün bir nesil a101 çalışanı olma yolunda. ben bir hata yaptım bu oyun yüzünden üni gidemedim. tüm oyunlarla ilişiğimi kesince adam oldum. 2 yıl daha metin taşı kırmak yerine gittim udemy den yazılım öğrenip iş buldum. bu oyun hem para kazandırıyo hem eğlendiriyo diyorsanız o kazandığınız liraların vallahi şu enflasyonda bi değeri yok. bak yapmayın
1 entry daha
hesabın var mı? giriş yap