• bizim filozof antrenmanda ve kulüp maçlarında bir buna bakmış, bir umut meraş'a bakmış ve turnuvada iddiamız bitene kadar umutu seçmiş. ve bu adama yılda 30 milyon türk lirasindan fazla ödeniyor. başka sözüm yok hakim bey.
  • sahadaki diğer 10 para delisi tarafından maç sonu dışlanacaktır. nasıl olur mücadele edersin diye çocuğa yüklenecekler.
  • bizim çocuk bu, diğerleri sütçüden
  • (bkz: bizim çocuk)
  • bugünkü özgüvenine hayran kaldığım futbolcu. sen yürüyedur çocuk! bakma onlara.
  • bir an önce oyundan çıkarılması gereken futbolcu. şenol güneşin 3 maçtır oturmuş oyun düzenini bozuyor.
  • ısvicre karsisinda tek basina isyan eden futbolcu.
  • kendisinin avusturya kökenli olması sebebiyle, türk milli takımında bu kadar iyi oynamasının sebebini türkçe bilmemesi diye tahmin ettiğim futbolcu. şenol'un ne dediğini anlamadığı için sahada tek varlık gösteren, isyan eden futbolcu konumunda.
  • 2 yıl önce alınmış olsaydı, tek kelime etmezdim mert müldür transferi için. 2 yıl önce alınabilecek en iyi yerli beki bırakın, avrupa'da en yüksek potansiyelli genç beklerden birisiydi belki de. geçen sezonu sakat geçirdi. sezon başı kampı yaptı bu yıl. bakalım neler olacak. henüz 24 yaşında. sakatlığı geçmişse ve 2 yıl önceki kafa yapısı değişmediyse müthiş bir transfer olabilir. dinamo gibi ve bir bekten beklenenin çok üzerinde hücum aksiyonları olan bir oyuncu.

niye aldık bunu diyenler ve cengiz transferini elestirenlerle artık futbol konuşmamalıyız. osayi bile bundan iyi yazanlar var. evet geri zekalı arkadaşım, osayi kayseri'nin avşar türklerinden olduğu için yerli statüsünde oynayabiliyor. biz de buna rağmen mert'i aldık. orta sahaya ndombele, bissouma, dominguez'den aşağısına burun kıvıran adamlar mert'i almasak orada ismail yüksek'in veya mert hakan'ın oynayacağının farkında değil. yönetim anlamıyor, başkan istifa filan değil mi süper zeka ergen kardeşlerim. sabır sabır sabır.
  • iyi oynadığı için övülmüyor bu adam, ayrıca şahane bir maçta çıkarmadı. mert’i övmemizin sebebi terinin son damlasına kadar mücadele etmesidir ortaya ruh koymasıdır. iyi oyun istemiyorduk ki zaten, iyi mücadele istiyorduk. bu arkadaşımız bu akşam bunu ortaya koydu, o yüzden övülüyor. ben de kendisine teşekkür ediyorum.

ayrıca maç sonunda çöküp kalktığı yerden bir isviçre milli takımı futbolcusu tarafından teselli edilerek kaldırılmıştır. sanırım bizim çocuklar(!) bodrum tatillerinden daha fazla mahrum kalmamak için uçağa koşmaya başlamışlardı o sıra.
hesabın var mı? giriş yap