3141 entry daha
  • eski halleri gitmiş, bambaşka bir yere dönmüş. neyse ki bazı kısımlar aynı ve değişmez kolay kolay...oralara da bu sürüler gitmez zaten.
  • bu sehrin adana ile cok benzer bir noktasi vardir.

burada buyumediyseniz ya da buraya alisacak kadar vakit gecirmek zorunda kalmadiysaniz, her sey igreti gelir.

atiyorum, suriyeliler ve kurtler isgal etmis burayi; dersiniz. disaridan bakan bir gozle.
    mersinli biri veya mersin'de en az 5 sene mesai harcamis biri "ee, ne olacak ki?" der.

kimse kimseye karismaz.
    yahu ben buyudugum sitenin 30 agustos kutlamalarinda suriyeli aile gordum. kirmizi ataturk tshirtu giyiyorlardi. ailecek.

ama sen disaridan uc gunluk tatile gelip "ayyy arabistan olmus burasi" dersen, kusura bakma kankam; mersin'e ait hissetmen cok zor. arap baharindan once de boyle yasadik biz, arap baharindan sonra da boyle yasariz.

en buyuk sikintimizsa nufus ve dolayisiyla trafik. bi' ara onlar da cozulur.

not: tum multecilerin vatanlarina donmesini isterim. lakin bunun ne kadar imkansiz oldugunu, cerez gibi dagitilan vatandasliklari gordukce fark ediyorum.

hasa kurtler ve fellahlari (arap alevileri) col maymunlariyla ya da gormemis rus/ukraynalilarla asla karsilastirmam. cunku hem kurtler hem de fellahlar bana gore bastaci.
  • 30 mayısta dev bir senfonik rock konserine ev sahipliği yapacak şehir.
    (bkz: rock'n hope)
  • türkiye’nin eskort arzini nerdeyse tek basina saglayan bir acaip bir sehirdir.*
hesabın var mı? giriş yap