• eti form reklamındaki "form ye formda kal" şarkısını söylediğine inandığım kişi..hakkını yemeyeyim, basit bir reklam şarkısını bile gayet güzel söylüyor kadın.

edit: o söylemiyormuş onu. sabah sabah feci sıçtık, aldık ayarı oturduk üstüne netekim
  • bu gece ankara three g'de gayet güzel bir konser vermiştir. söylediği tüm şarkıların hakkını verdi gerçekten ancak orhan atasoy'un gemiler şarkısını ayrı bir güzel söyledi sanki.
  • yakında yeni albümü çıkacak olan sanatçı.

o değil de, o nasıl deli mavi okumaktır yahu. efsane...
  • bu kadında muhteşem bir jaz fonetiği var. bir bu kadar güzel kimliğe sahip 90’lardan kalan deniz arcak vardır. hak ettiği başarıyı her ikisinin de alamadığını hep düşünmüşümdür. iyi ki varsın...
  • 90'li yillarin basini hatirlayan her turk genci, hicbir seyini bilmese bile onu; "star birleee star birleee" seklindeki star 1 cingili ile bilir... hatta yuzunu bile bir tek oradan hatirlar.

sahi hala o kadar guzel mi?
  • orhan atasoyun mükemmel şarkısı gemileri orhan atasoyun kendisinden sonra en iyi yorumlayan enfes ses...
  • burçlar şarkısıyla aklımda yer etmiş* ve kabuslarımdaki yerini de böylelikle garantilemiş bir bayan.
  • bugün kendisini "amy winehouse'un şarkılarını ondan iyi söyleyen, inanılmaz bir yetenek" diye anons ettiler, güldüm ama 2 şarkı sonra olabilir dedim ben de. gerçekten çok iyi bir sesi, güçlü bir yorumu var...
  • gemiler şarkısını biraz tekno birşeyler katıp, tekrar söyleyerek piyasaya dönmüş şarkıcı. windows media playerda, mp3 çaldığınızda ekrana gelen görütülerden bir de klip yapmışlar şarkıya.
  • küçükken rüyama girmişti. şimdi hatırlamıyorum nereye gidiyorduk ama sırtıma alıp taşımıştım.
hesabın var mı? giriş yap