• vay arkadaş! adam sarhoşken yahudileri eleştiriyor ve bu kadar görkemli bir kariyere rağmen 5 sene tv dizisinde figüran bile olmasına izin vermiyorlar. hem de onlarca kez "sarhoştum, özür dilerim" demesine rağmen. hollywood tamamen yahudilerin elinde söyleminin en büyük ispatıdır herhalde bu.

bu bağlamda akıllara hemen 2 soru geliyor;

1) aynı şeyi müslümanlar için söyleseydi başına yine bunlar gelir miydi?

2) roman polanski 13 yaşında bir çocuğa tecavüz ettiği halde bu süreçte oscar bile aldı ve amerikan medyası masum olduğuna dair kampanyalar yaptı. yahudi olmasaydı bu kadar desteği yine görür müydü?
  • seneler önce yahudilere sallayınca hollywood'dan afaroz edilmişti. defalarca özür dilemesine rağmen pek etkisi olmadı. durumu kurtarmak için şimdi de hollywood'un bir başka lobisi olan ermenilere yanlıyor. önüne harita koysan, ermenistan ve azerbaycan nerede diye sorsan gösteremez. o yüzden pek ciddiye alınacak bir durum yok.

ünlü insanların sadece işlerine bakarım. kendisinin yönetmenliğini de oyunculuğunu da pek severim. gerisi umurumda değil. benim açımdan tüm ünlüler için geçerli bu durum. nasıl bir insan oldukları zerre umurumda değil.
  • filmlerini ayrı, kişiliğini ayrı silktiğim, ermeni yancısı, türk düşmanı gavat.
  • yahudilerle başı çoktan "passion of christ"le belaya girmiş aktördür. filmi seyrettiğimde bu filmi hollywood nasıl çekmiş diye şaşırmıştım sonradan öğrendim ki kendisi karşılamış tüm bütçesini tüm hollywood büyükbaşlarını karşısına alarak. netekim türkiyede bile doğru dürüst sponsorunu görmediniz bu filmin. sinemalarda hızlıca bir iki hafta ya oynadı ya oynamadı.
    amma da yapmış helal olsun mel gibson'a demiştim. yeter yahu bozuk saat bile günde iki defa doğru saati gösterir. bir millet ya da din tümden iyi ya da kötü olamaz. bir filmde de kötü yahudi görelim. lobilere direnen adamdır. abc kontratını iptal etmiş. varsın etsin onun yerine tek taraflı savaş anlatan belgeseler koyarlar. saftrik amerikan halkını lübnan'da ölen çocukların hizbullah militanı olduğuna ikna etmeye devam ederler.
    koçum mel gibson sen ne çekersen çek izlerim ben. neymiş dindarmış. açın imdb den isim seçin rastgele sonra dinini araştırın madem din polisliği yapacaksınız. sonra karar verin kim daha tutucu dindar.
  • iskoçya ülkü ocakları başkanı
  • komplo teorisindede oynadı.. ama siz ona şimdi conspiracy theory dersiniz..
  • azerbaycan ve türkiyeyi karabağda soykırımla suçlayıp ermenilere destek istemiş aktör. bi ara da müslüman oldu falan demişlerdi bu hard katolik tipe
  • alkolik
    iş de bulamıyor.
    8-10 sene önce yahudilere sataştı hayatı karardı hala akıllanmadı. koyu katolik bir deli olduğunu da hatırlatalım.

bize giydirdiği videodaki gözlerinin kızarıklığına bakılırsa 1 şişe scotch‘u gömmüş, ben bir video çekeyim demiş. nereden nereye geldi. artık stallone‘de buna iş vermiyor demek ki. yazık be!

edit: içip içip yahudilere sövmesi 2006 yılıymış. hey gidi yıllar
  • 5 film projesinin 4 ü jet hızıyla iptal edilmiştir.iptal edilmeyen 1 proje kendi film projesidir.
    (bkz: yahudi lobisi)
  • çökmüş adam rolünün hakkını verebilen yagane aktördür kanımca..

--- spoiler ---

braveheart'taki wallace karakteriyken , desteklediği adamın kendisine yamuk yaptığını öğrendiğinde dolan gözleri herşeyi anlatır, oracıkta, herşeyden pes etmiş bir şekilde uzanıp kalması yürek dağlar fena halde..

ransom'da oğlu kaçırılan baba iken, blöfü ters teptiğinde balkona çıkar, mahvolmuş bir halde etrafına bakar, birden olduğu yere çöker, gebertir adamı..

conspiracy theory'de, kahve kutusunun şifresini hatırlamaya çalışan zavallı adam iken içiniz parçalanır..

patriot'ta oğlu ölen babadır, lethal weapon'da intiharın eşiğindeki polistir, vs. vs..

--- spoiler ---

acıklı sahne oldu mu o sahneye anlam yükleyendir; keder denildi mi, rolüne olduğundan fazlasını katan adamdır..
hesabın var mı? giriş yap