• salim uslu ile harika bir ikili oluşturuyorlar. mensubu oldukları partinin cilasının altında ne yattığının güzide örnekleri. kendisinin bir zamanlar yök başkanlığı ve milli eğitim bakanliğı yaptığını düşünürseniz, yaşadığımız ülke hakkında bir fikriniz olur. bakalım yüce devletlisi kendisi hakkında "eline, beline, diline" içeren özlü sözler söyleyecek mi?
  • o anda konuşmaya devam eden chp'lilerin yaptığı eğer bir ayıp ise kendisinin yaptığı katmerli ayıptır.tbmm başkanvekilinin küfrettiği bir meclisten de bir hayır beklememek lazım.
  • mecliste, akp'li nurettin canikli konuşma yapacağı sırada cumhuriyet halk partisi grubunun eleştirileri karşısında dayanamayıp chp grubuna karşı "-hasssiktirinn!!" diyerek tarihe adını yazdıran meclis başkanları arasına girmiştir. sonrasında, "-öyle bir şey dediysem özür dilerim" cümlesini sarfederek bir nevi itirafta bulunmuştur.
  • küfrettiği cümleden hemen sonra da ayıptır demiştir. ayıp kavramından haberi yok galiba.

milletvekili demek milletin vekili demekse orda hassiktir dediği milletvekillerini seçen halka da hassiktir demiştir. halkımız bunu da sineye çeker artık.

ayrıca ben de halk olduğuma göre benden kendisine çelik ayna.
  • yediği haltı inkar eden ve inatla "hadi sen de " dediğini iddia eden tipik bir akp vakası. herşey bu kadar açıkken, ettiği küfür videolarda net bir şekilde duyulabiliyorken ne diyeyim ben daha sana. umarım keriz yerine koydugunuz bu insanlar bir gün basınızda patlar.
  • tansu çiller yalakalığı sayesinde hem yök başkanı hem milletvekili hem de bakan olmuştur.korkunç bozuk bir diksiyona sahiptir.
    hem siyasette hem de akademik hayatında tepelere gelmiş olması türkiye'de herkesin herşey olabileceğinin ve liyakat aranmadığının göstergesidir.
  • bu meclisin vekilliğini yapabilecek kalitede bi insan. osman baydemire sen nasıl küfredersin diyen milyonlarca insan, meclis başkanvekilliği kürsüsünde oturunca edilen küfrü normal karşılayabiliyor. kendisini osman baydemirle karşı karşıya koymak istiyorum. küfürleşip dursunlar.

h bu arada, rahmetli dedem yaşında adam ama, ben kendisine milletvekili olamazsın demedim. belirteyim dedim.
  • an itibari ile cnn türk' de ygs' de yapılan hataları sorgulayan öğrencileri, suçlayan kişi.
hesabın var mı? giriş yap