• yolu epey açık rapçi. canlı performansı beklemediğim derecede sağlam, şarkıları catchy. cash shit'e birkaç haftadır takmış durumdayım epey sarıyor.

bir de şahane twerk yapıyor. dizleri epey güçlü, şu dizleri derrick rose'a verseydi lebron'un 1 yüzüğü eksikti kesin shgfdhsdgfdhdfd.
  • genellikle hamırcık yalamalı, salatalık gibi penis kırmalı şarkılar yazmasına rağmen severek dinlediğim hanım abla. yolda yürürken beni tsısıs diye sinsi sinsi güldürebilen nadir kişilerden biri. anime, bilgisayar oyunları, acı sos ve korku filmlerini sevmesi de +100 puan. kime göre? 7/24 lağım kokan bir şehirde yaşayan bana göre elbette. sözlerinde geçen cinsel münasebetlerin bir kısmına katılıyorum; ama hangilerine katıldığımı asla söylemeyeceğim. sokakta deli dürtmüş gibi gülmeyi tercih ederim. captain hook, plan b, thot shit favorim, hele hele thot shit'teki freddy krueger ve the human centipede öğeleri, uyş.
  • biraz da paçozluk...

iki gün önce hiss diye, nicki minaj'a olduğu söylenen bir diss saldı, vallahi ortalık yıkılıyor. old school diss'leşmeleri çok severim, bu aygırın çifte attığını duyunca olaya koştum hemen. nicki minaj günlerdir twitter'da big foot diye megan'a sövüp duruyor, hatta bu gece saat 2'de aynı isimde* bir diss salacak. nicki, diss değil diye açıklama yapsa da dediğini kimse yemedi.

şarkıda geçen "these hoes don't be mad at megan, these hoes mad at megan's law" sözü yüzünden çıktı tüm olay. nicki'nin hali hazırda evli olduğu kenneth petty reşit olmayan bir kıza cinsel suçtan hüküm giymiş biri, ayrıca megan's law gereği cinsel suç kaydı görülebilir vaziyette. nicki'nin kardeşi de 11 yaşındaki üvey kızına tecavüzden suçlanmış, yani bu söz her ikisine bir gönderme olabilir.

nicki minaj ve megan bir zamanlar arkadaştı, hatta birlikte şarkıları dahi var. megan sonraki zamanlarda nicki ile new york fashion week'te dövüşen cardi b ile wap'ı çıkarınca düşman oldular. gerçi nicki minaj hamileyken megan'ın ona zorla içki içirmeye çalıştığından ve çocuğunu aldır deyip durduğundan bahsediyor. hoe moe biçezz bilmem ne diye sövüp duruyo valla twitter'dan.

nicki minaj'ın big foot diye şarkı çıkarmasının nedeni, megan'ın tory lanez tarafından topuğundan vurulması deniyor. en son kadının ölmüş anasına da laf söyledi. iyice pisleştiler. birbirlerini vursalar da ortam 90'lara dönse yeniden (şaka şaka) (belki de değil).

neyse nicki'nin şarkı düşsün dinleyeyim.
  • ibrahim tatlıses'in eski sevgililerine yaptığı gibi topuğundan vurulan rapçi. tory lanez de tutuklanmış, sürekli takılıyorlardı son zamanlarda. tory'nin arabasından silah çıkmış.

edit: twitter'da tory lanez'in vurduğuna dair iddialar var şimdi.
  • genç yaşta ayağından vurulan rapçi, hatta travma geçirmiş. yazık
    ben olayı duyduğumda direk mavi ekran verdim.

kendisini tory lanez'in vurduğu söyleniyor.
  • tory lanez'in suclu bulunmasiyla adalete kavusmustur.
  • nicki minaj'ı iki gündür kudurtmuş rapçidir.cardi b olayları izleyip izleyip eğleniyordur şimdi.
  • sosyal medyada bir anda patlayan ve popülerliğini git gide daha da arttıran rapper. hot girl summer pek sarmayınca salmıştım ama birkaç gündür tekrar dinlemeye başladım ve freak nasty, cash shit ve cocky af epey iyi. ayrıca gerçekten taş gibi kendisi.
  • iyi bir kadın rapçinin mutlaka beyonce ile düeti olması gerektiğini düşündüğümden "savage remix" düetini kariyerinde çok önemli bir adım olarak gördüğüm kişidir.
hesabın var mı? giriş yap